+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Glutamine Polyhydrate - GN Laboratories

Hlavný obrázok Glutamine Polyhydrate - GN Laboratories
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
300 g37.38 €20%29.90 €


Stručný popis

Molekulárne stabilný glutamín s pridanými probiotikami pre 100 % využiteľnosť.


Popis produktu

Glutamín je jedným z najpopulárnejších doplnkov výživy. Obzvlášť skúsení športovci oceňujú jeho priaznivé účinky na imunitný systém a jeho schopnosť urýchliť regeneráciu po tréningu. Bohužiaľ, glutamín nie je veľmi stabilný, akonáhle sa rozpustí vo vode. Len málo ľudí vie, že sa rozloží na močovinu a pyroglutamát aj pri neutrálnom pH. To tiež vysvetľuje, prečo väčšina firiem odporúča konzumovať lacné glutamínové prášky ihneď po ich rozpustení v tekutine.

Laboratóriá GN Laboratories sa vžy snažia nájsť inovatívne riešenia. Ich cieľom bolo vyvinúť glutamínový doplnok, ktorý by mal vysoký obsah glutamínu a vynikajúcu stabilitu v prostredí s nízkym pH žalúdka. Len produkt, ktorý spĺňa tieto kritériá, prinesie maximálnu biologickú dostupnosť a maximálne výsledky.

Hlavný prielom vo výskume priniesol unikátny kombinovaný kyslý tlmivý roztok, ktorý chráni molekuly glutamínu. To je len časť úspešnej receptúry, ktorá by nebola úplná bez pridania probiotík, ktoré zvyšujú biologickú dostupnosť glutamínového polyhydrátu o ďalších 20 %! Je to synergia týchto 2 inovácií, vďaka čomu je Glutamine Polyhydrate najdôležitejším prípravkom glutamínu #1 na trhu - produkt, ktorý umožní telu využiť nie menej ako 100 % glutamínu, ktorý ste konzumovali.

Zvýšenie absorpcie a využitia zníži celkové množstvo glutamínu, ktoré budete musieť prijať na dosiahnutie požadovaných výsledkov. Takže namiesto pravidelných 10-15 g glutamínu vám budú stačiť maximálne 3 g. Navyše nízka dávka vám umožní uniknúť všetkým známym gastrointestinálnym vedľajším účinkom, ako je nadúvanie, plynatosť a hnačka.

Výhody:

  1. Rýchla a úplná absorpcia
  2. Zlepšená imunitná funkcia
  3. Zrýchlené zotavenie po cvičení
  4. Na 1 dávku postačia už 3 g prípravku

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (3 g) pred a 1 po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 g
Počet dávok v balení: (300 g) 100
Energia 11 kcal/48 kJ
Bielkoviny < 3 g
Sacharidy < 0,01 g
- z toho cukry < 0,01 g
Tuky < 0,01 g
- z toho nasýtené tuky < 0,01 g
Vláknina < 0,01 g
Soľ < 0,01 g
Glutamine Polyhydrate (pufrovaný mikronizovaný L-glutamín) 2 800 mg

Zloženie

Pufrovaný mikronizovaný L-glutamín, hydrogénuhličitan sodný, bifidobacterium bifidum (mikrokapsulovaný), lactobacillus acidophilus (mikrokapsulovaný).


Informácie pre alergikov

Bez GMO, laktózy a lepku.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Konzultujte svoj zdravotný stav pred začatím užívania akéhokoľvek doplnku výživy so svojim lekárom. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky