+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Glutamine - Gaspari Nutrition

Hlavný obrázok Glutamine - Gaspari Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

Glutamine - Gaspari Nutrition: Vyskúšajte super kvalitný glutamín od úspešnej americkej firmy Gaspari Nutrition.


Popis produktu

V posledných dvoch desaťročiach sa stal glutamín neoddeliteľnou súčasťou výživového programu všetkých kulturistov, ale aj iných športovcov. Je to vďaka jeho unikátnej funkcii riadenia imunitného systému a vplyvu na skracovanie doby potrebnej na regeneráciu.

Viac ako 130 vedeckých štúdií, ktoré boli vykonané na univerzitách a nezávislých testovacích miestach  na celom svete jednoznačne potvrdili účinnosť a hlavne bezpečnosť tejto látky. American College of Sports Medicine ods ACSM) a Journal of the International Society of Sports Nutrition ods JISSN) publikovali vedecký výskum týkajúci sa užívania L-Glutamínu.

Športovci, rovnako ako mnoho univerzitných profesorov, športových lekárov a športových trénerov,  sa zhodujú, že L-glutamín je kriticky dôležitý a užitočný pre potrebné zabezpečenie optimálneho zdravia a funkčného imunitného systému.


Dávkovanie

  1. Užívajte ako doplnok stravy, zmiešajte jednu porciu 5 g (jedna čajová lyžička) v 500 ml vody, alebo iného obľúbeného nápoja a ihneď vypite.
  2. Konzumujte 1-2 porcie denne.
  3. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov kombinujte so správnou výživou a tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 čajová lyžička (5 g)
Počet dávok v balení: 60
Mikronizovaný L-glutamín 5 g

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.9
4 hodnotenia

Novinky