loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

FuePerform - GymBeam

Prémiová zmes na každodennú podporu športového aj psychického výkonu a regenerácie.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Bijúcim srdcom FuePerform je kreatín monohydrát. Ten spoľahlivo zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe idúcich úsekoch vysokointenzívneho cvičenia. Tieto účinky dosiahnete pri jeho každodennom príjme vo výške 3 g. S FuePerform toto množstvo hravo splníte v jednej dávke. Benefity kreatínu oceníte najmä v prípade, že sa venujete fitness, kulturistike, tenisu, hokeju, futbalu alebo rôznym rýchlostným športovým disciplínam.

V zložení FuePerform ďalej nájdete obľúbený glutamín, ktorý je najviac zastúpenou aminokyselinou v našom organizme. Môže byť dokonca využitý ako zdroj energie pre niektoré bunky imunitného systému a sliznice tenkého čreva. V porovnaní s inými aminokyselinami obsahuje dvojnásobné množstvo dusíka, ktorý je základom peptidových väzieb všetkých bielkovín našich tkanív. Dostatočný príjem tejto aminokyseliny preto môže byť výhodný hlavne v situáciách, keď telo potrebuje regenerovať, prípadne budovať telesné tkanivo.

Látky, ako sú citrulín malát a arginín podporujú produkciu oxidu dusnatého (NO), dochádza k zvýšenému prekrveniu svalov a vďaka tomu pocítie príval. Vďaka tomu sa ku svalovým bunkám dostane viac kyslíka a ďalších živín, ktoré sú nevyhnutné k zlepšeniu športového výkonu. Nesmieme zabúdať ani na malát (soľ kyseliny jablčnej), na ktorý je citrulín naviazaný. Ten môže vplývať na efektívnejšie odbúravanie kyseliny mliečnej vo svaloch, ktorá úzko súvisí so znížením intenzity výkonu.

Svoju úlohu v produkte zohráva aj ďalšia aminokyselina v podobe taurínu, ktorý je takisto antioxidantom. Prirodzene sa vyskytuje napríklad vo svaloch, v mozgu, obličkách a ďalších orgánoch, kde plní množstvo funkcií. Je potrebný napríklad na procesy prebiehajúce v nervovej sústave, vďaka čomu je obvyklou súčasťou energetických nápojov, predtréningoviek a spaľovačov tukov. Je teda úzko spojený s podporou fyzickej a psychickej výkonnosti.               

Koenzým Q10 sa ďalej podieľa na tvorbe energie v mitochondriách, čo sú také bunkové elektrárne, ktoré nám vyrábajú našu životnú energiu v podobe ATP. Tú potom napríklad svaly využívajú k zdvihnutiu činky alebo predbehnutiu súpera vo futbale. Obsiahnutý zinok vo veľmi dobre vstrebateľnej chelátovej väzbe je zase dôležitý pre normálnu hladinu testosterónu v krvi, ktorá je pre športovcov absolútne kľúčová. Chróm zasa prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.   

Potenciál celej zmesi umocňuje tiež vysokokvalitný rastlinný extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera), štandardizovaný na 5 % obsah účinných látok v podobe vitanolidov, a výťažok z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea). Tieto rastliny patria medzi silné adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom, ľahšie sa naň adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. Adaptogény sú všeobecne užívané na podporu fyzickej aj psychickej výkonnosti.

Výhody:

  1. Podpora športového výkonu a regenerácie
  2. Dobre rozpustný instantný prášok
  3. až 10 starostlivo vybraných látok
  4. Obohatený o silné adaptogény ashwagandha a rhodiola rosea

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku zmesi (13 g) s 200-300 ml vody v šejkri a ihneď konzumujte. Užívajte 1x denne kedykoľvek počas dňa.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 13 g
Počet dávok v balení: (390 g) 30
Kreatín monohydrát 5 g
L-glutamín 3 g
L-citrulín DL-malát 1 g
Taurín 500 mg
L-arginín 500 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 500 mg
z toho witanolidy 25 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg
Koenzým Q10 60 mg
Zinok 5 mg
Chróm 80µg

Zloženie

Green Apple: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, aróma, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera) (5 % vitanolidov), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), farbivo (spirulina), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

Lemon Lime: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera) (5 % vitanolidov), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (Rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

Watermelon: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera) (5 % vitanolidov), farbivo (červená repa), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (Rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO