loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Crevolution Magnum Caps - Swedish Supplements

Doplnok s obsahom kreatínu v kapsuliach s pridanými zložkami pre maximálny výkon WattsUp a absorbciu.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do štvrtka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Kreatín má preukázaný účinok na výkon pri vysokej intenzite a krátkodobej námahe.Kreatín je pravdepodobne najviac skúmaný doplnok výživy, ktorého prínosom je pozitívny účinok na silu a výbušnosť pri svalovej námahe. Kreatín sa prirodzene nachádza v červenom mäse a dodáva energiu, ktorú telo potrebuje na rýchlu a výbušnú svalovú aktivitu. Príjem 3 gramov kreatínu môže zvýšiť fyzickú výkonnosť pri opakovanom úsilí v spojení s krátkodobým a intenzívnym cvičením. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g.

Crevolution Magnum sa pohodlne balí do vysokodávkových kapsúl Magnum, ktoré poskytujú až 1,2 g aktívnej zložky na kapsulu. Crevolution Magnum obsahuje dve keatínové zložky - kreatín malát a potom kreatín pyruvát

Kreatín malát sa skladá z troch molekúl kreatínu a jednej molekuly kyseliny jablčnej. Spolu tvoria trikreatínovú pôdu. Táto forma môže fungovať lepšie ako monohydrát kreatínu v neprítomnosti uhľohydrátov, čo je často prípad diéty. Kyselina jablčná pomáha opakovane používať kyselinu mliečnu a pyruvát v cykle kyseliny citrónovej, čím sa vytvára dlhodobejšia energia.

Kreatín pyruvát sa skladá z kreatínu, kde sa namiesto kryštalizovanej vody (monohydrát) kreatín stabilizuje pyruvátom. Táto forma je vyrobená podľa farmaceutických štandardov niekoľkými výrobcami surovín na svete a poskytuje stabilný kreatín s vlastnosťou spaľovania tukov, pretože pyruvát je súčasťou Cribsovho cyklu a pomáha pri oxidácii tukov.

V kreatínovej receptúre nachádzame tretiu látku, Cretinol-o-fosfát (COP), ktorá sa vo svojej chemickej štruktúre veľmi podobá kreatínu, ale nefunguje rovnakým spôsobom. COP je v roztoku stabilná. Pôsobí ako medzibunkový tlmivý roztok, ktorý vám pomôže pokračovať vo výkone, aj keď sa pH svalových buniek neznižuje.

Crevolution Magnum ponúka tiež receptúru, ktorá pomáha telu absorbovať viac produktu. Kyselina alfa-lipoová spolu s Cinnulinom a extraktom z hroznových jadierok môžu zvýšiť citlivosť na inzulín, čo pozitívne ovplyvňuje absorpčnú schopnosť tela. Extrakt z hroznových jadierok má tiež antioxidačný účinok, tlmí zápal a pôsobí ochranne na obličky.

Naviac obsahuje látku WattsUp - citrusový bioflavonoid, ktorý má schopnosť zefektívniť svalové elektrárne (mitochondrie) vo svojej práci, čím poskytuje viac energie z rovnakého množstva pridaného kyslíka a výživy.

Zistilo sa, že kreatín je čiastočne zničený kontaktom s kyslým prostredím žalúdka. Crevolution má jedinečný tlmivý vzorec „alkalický systém“, ktorý účinne chráni účinné látky, kým sa nemôžu absorbovať do krvi. Produkt má vo vnútri aj tlmivý roztok pozostávajúci z hydrogenuhličitanu sodného a draselného. Tieto dve látky pomáhajú neutralizovať kyselinu, takže kreatín sa môže stabilne konzervovať pre najlepšiu absorpciu.

Výhody: 

  1. Dve kreatínové zložky
  2. Extrakt z hroznových jadier a Cinnulin
  3. Obsahuje WattsUp pre väčší výkon
  4. Tlmivý roztok pre maximálnu absorbciu

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly pred tréningom a 3 kapsuly po tréningu, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (150 kaps.) 50
Hodnoty: v 6 kaps.
Crevolution systém 5 000 mg
Kreatín malát
Kreatinol-o-fosfát
Kreatín pyruvát
Ab-Zorb systém 1 000 mg
R-ALA 400 mg
Extrakt z hroznových semien (95 % OPC)
Cinnulin PF (extrakt z kôry škorice/cinnamomum burmannii)
WattsUp 500 mg
Ph vyrovnávací systém 500 mg
Hydrogenuhličitan sodný 250 mg
z toho sodík 68 mg
Hydrogenuhličitan draselný 250 mg
z toho draslík 97 mg

Zloženie

Kreatín malát, kreatinol-o-fosfát, kreatín pyruvát, wattsup, kyselina alfalipoová, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan draselný, extrakt z hroznových semien (vitis vinifera/vinič hroznorodý), cinnulin PF (extrakt z kôry škorice/cinnamomum burmannii), obal kapsule (hovädzia želatína, farbivo oxid titaničitý, protihrudkujúca látka stearan horečnatý a oxid kremičitý).

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK