loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Craze Shot - 6PAK Nutrition

Predtréningový doplnok výživy v podobe shotu. Vďaka nemu bude každý tréning (aj v slabší deň) absolvovaný na 100 %. Siahnite po silnej injekcii energie a prekonajte ďalšie tréningové bariéry, nenechajte sa ničím obmedzovať! Produkt obsahuje iba účinné dávky overených účinných látok, vrátane veľkej porcie čistého kofeínu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Je skvelou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu a premyslené zloženie. Produkt je určený pre ľudí s vysokou toleranciou voči účinkom kofeínu.

Účinné zložky:

  • Kofeín ovplyvňuje množstvo aspektov, ako napríklad: zvýšenie pozornosti, zlepšenie koncentrácie, zníženie pocitu únavy pri fyzickej námahe, ale tiež prispieva k zvýšeniu vytrvalosti a fyzickej účinnosti. S
  • Beta-alanín je súčasťou molekuly karnozínu, ktorá je zodpovedná za zlepšenie vytrvalosti tela pri cvičení. Vykazuje vysoký antioxidačný potenciál, ktorý sa premieta do podpory imunitného systému v boji proti voľným kyslíkovým radikálom. Zavedenie beta-alanínu do suplementácie zlepšuje cvičebnú vytrvalosť svalov a podporuje ich regeneráciu, vďaka čomu sa aj po veľmi náročnom tréningu vrátite do plnej formy za kratší čas!
  • Taurín je voľná aminokyselina a nachádza sa v mnohých tkanivách. Podieľa sa na mnohých dôležitých procesoch v ľudskom tele, napríklad moduluje osmotický tlak, ovplyvňuje katiónovú homeostázu a vykazuje neurotransmiterové funkcie. Taurín tiež pôsobí ako antioxidant.
  • Cholín je dôležitá zlúčenina, ktorá hrá úlohu ako predchodca fosfatidylcholínu (najdôležitejšej zložky bunkových membrán). Je tiež prekurzorom žlčových kyselín, lipoproteínov a betaínu.

Výhody:

  1. Predtréningový stimulant založený na 4 účinných zložkách
  2. S vysokým obsahom kofeínu
  3. Bez kreatínu
  4. Praktická tekutá forma
  5. Balenie obsahuje 4 dávky

Dávkovanie

Pred alebo počas tréningu vypite 1 porciu (20 ml, 1/4 fľaštičky). Užívajte maximálne 3 porcie v priebehu 24 hodín. Pred použitím dobre pretrepte. Spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (obe príchute) 20 ml
Počet dávok v balení: (80 ml) 4
Beta-alanín 800 mg
Taurín 250 mg
Kofeín 120 mg
Cholín bitartrát 50 mg

Zloženie

Lemon Grape: Voda, beta-alanín, taurín, bezvodý kofeín, kyselina (kyselina citrónová), cholín bitartrát, sladidlá (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), arómy, maltodextrín.

Orange: Voda, beta-alanín, taurín, bezvodý kofeín, kyselina (kyselina citrónová), cholín bitartrát, sladidlá (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), aróma, maltodextrín.

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu 600 mg/100 ml. Kvôli vysokému obsahu kofeínu (120 mg / dávka) sa produkt neodporúča deťom a dospievajúcim do 16 rokov, tehotným ženám, dojčiacim ženám, diabetikom a osobám citlivým na kofeín s hypertenziou a inými kardiovaskulárnymi chorobami. Nemiešajte s alkoholom. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu. Nepoužívajte s inými výrobkami, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými prísadami s podobným účinkom. Jednorazový príjem 800 mg beta-alanínu môže spôsobiť mravčenie alebo necitlivosť. Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO