loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Spaľovač tukov - Alavis

Zostavený z troch hlavných zložiek, ktoré vám pomôžu k urýchleniu spaľovania kalórií, udržaniu hmotnosti pod kontrolou, nezaťažia žalúdok a zvýšia výkon.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Základom je kofeín s predĺženým uvoľňovaním, koncentrovaný extrakt z papriky a L-karnitín.

Mkroenkapsulovaný kofeín so systémom riadeného uvoľňovania je prvou dôležitou zložkou. Kofeín je stimulant nervového systému, čím zvyšuje bdelosť, čulosť a obratnosť (pri príjme 75 mg/dávka). Mobilizáciou pri príjme 3 mg kofeínu/kg telesnej hmotnosti napomáha k zvýšeniu vytrvalostného výkonu. Spôsob spracovania zaisťuje pomalé uvoľňovanie kofeínu a súčasne potláča klasickú horkú chuť a nezaťažuje tráviaci trakt. Táto forma mikroenkapsulovaného kofeínu je vhodná pre športovcov a osoby s aktívnym životným štýlom.

Koncentrovaný extrakt z prirodzene sa vyskytujúcich zlúčenín prítomných v plodoch papriky ročnej (Capsicum anuum L.) je štandardizovaný na obsah kapsaicinoidov min. 2 %. Je vyrábaný jedinečnou technológiou zapuzdrenia (mikropeletácia), ktorá umožňuje postupné a dostatočné uvoľňovanie účinnej látky bez žalúdočných ťažkostí. Má jedinečnú schopnosť vytvárať teplo v tele a tým pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu ako sacharidov, tak aj lipidov. Súčasne potláča chuť do jedla, čím prispieva k zníženiu príjmu kalórii a kontrole telesnej hmotnosti.

Tretím pilierom je L-karnitín, ktorý je telu vlastnou látkou príbuznou aminokyselinám. Vytvára sa z aminokyselín lyzínu a metionínu, vitamínov C, B3, B6 a železa a je potrebný na uvoľňovanie energie z tukov. Je veľmi dôležitý faktor pre udržovanie zdravia a telesnej kondície. Nevyhnutným predpokladom zlepšenia jeho účinku je pohybová aktivita a vyvážená strava.

Výhody:

  1. Iba 3 účinné látky - kofeín, extrakt z papriky a L-karnitín
  2. Podporuje rýchlejšie spaľovanie tukov
  3. Prispieva k udržaniu hmotnosti pod kontrolou
  4. Bez zaťaženia trávenia

Dávkovanie

Pre kontrolu telesnej hmotnosti užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu popoludní najlepšie nalačno. V rámci športovej činnosti užívajte 1 kapsulu 30 minút (max. 2 hodiny) pred tréningom spoločne so sacharidmi, popr. bielkovinami. Zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (40 kaps.) 40
L-karnitín-L-tartát 200 mg
Kofeín mikroenkapsulovaný 100 mg
Extrakt z plodov papriky ročný mikropeletovaný 100 mg
z tohokapsaicinoidy min. 2 %

Zloženie

Karnitín (L-karnitín-L-tartát) 200 mg, kofeín mikroenkapsulovaný (kofeín, estery mastných kyselín) 100 mg, plnidlo (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt plodu papriky ročný mikropeletovaný (capsicum anuum L., kapsaicinoidy min 2 %) 100 mg, protispekavé látky (ryžová múka, stearan horečnatý, talok), modifikovaný kukuričný škrob, maltodextrín, farbivo (oxid zinočnatý).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy sóje.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený pre deti a dospievajúcich do 15 rokov (od 15 rokov po konzultácii s odborníkmi z odboru výživy), tehotné a dojčiace ženy, osoby s kardiovaskulárnymi ťažkosťami a zvýšenou citlivosťou na kofeín. Neodporúča sa užívať večer a pred spaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.

Výrobca

Alavis: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, Praha, Česká Republika, divize LightHouse International Inc., 1st Canadian Place, 100 King St. W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO