loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Caesar (Super kombinácia 3 adaptogénov) - Yamamoto

Maximálne zameranie a energia vďaka doplnku Caesar s obsahom kofeínu a až 3 adaptogénov, ktoré pomáhajú telu dokonale sa prispôsobiť náročnému tréningu.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Účelom doplnku pred tréningom musí byť:

  • energetický faktor (nie nadmerne silný adrenalín)
  • väčšie sústredenie a koncentrácia
  • väčšia psychofyzická reakcia organizmu na stresové faktory
  • väčšia odolnosť proti únave

Caesar je doplnok, ktorý reaguje na všetky tieto potreby ako skutočný spojenec v arzenáli športovca, pri podpore mysle a tela, aby čelili výkonu s väčšou energiou a jasnosťou po dlhšiu dobu.

Je to vďaka starostlivému výberu zložiek, vrátane troch významných adaptogénov: Ženšen, Rozchodnica a Žezlovka, ktorých účinnosť bola preukázaná. Všetky známe „tonické“ prvky orientálnych liekov, ktoré pôsobia na posilnenie tela v reakcii na stres a psychofyzickú únavu, v kombinácii s formou mikroenkapsulovaného kofeínu s pomalým uvoľňovaním zabezpečujú postupné zvyšovanie energie, ktoré trvá niekoľko hodín.

Ženšen alebo Panax Gineseng je jedným z najpopulárnejších bylinných doplnkov výživy aj v modernom svete, kde bol preukázaný jeho ergogénny účinok, schopnosť znižovať každodenné psychické napätie, ako aj zintenzívniť väčšiu psychofyzickú vytrvalosť a koncentráciu s posilnením imunitného systému, ktorý je u športovcov vždy veľmi namáhaný. Je to vynikajúci antioxidant.

Použitie Rozchodnice ružovej alebo Rhodiola rosea bolo dobre známe už v staroveku, kde sa používalo v starovekom Grécku, neskôr ho užívali vikingovia ako osviežujúci prostriedok a v Číne a Tibete si cenili jeho posilňujúce vlastnosti na zvýšenie psychofyzickej odolnosti. Vďaka mnohým vlastnostiam sa Rhodiola úspešne používa v športe, kde vedecká literatúra preukázala, že môže podporovať imunitnú obranu športovca, znižovať riziko nadmerného namáhania alebo pretrénovania počas intenzívnych tréningov alebo vytrvalostných súťaží, ako je cyklistika a maratóny.

V prospech športovca je potrebné poznamenať, že má veľmi silný tonizujúci účinok na intelektuálnej úrovni, zlepšuje zameranie a pamäť vďaka pôsobeniu na dopamín a noradrenalín, znižuje duševnú únavu a účinne zvyšuje prah pozornosti. Rhodiola znižuje vylučovanie katabolických hormónov, ako je kortizol. Poskytuje veľkú pomoc z hľadiska nálady a účinkuje pri znižovaní nástupu DOMS (oneskoruje bolestivosť svalov) po intenzívnom fyzickom cvičení, čím uľahčuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladinu markerov poškodenia svalov.

Cordyceps, čoraz slávnejšia huba čínskej tradičnej medicíny vďaka svojmu obsahu bioaktívnych látok vykonáva v tele rôzne prospešné činnosti s osobitným dôrazom na potreby športovca. Vstúpila do „histórie“ športu v 90. rokoch a slávu v oblasti športu priniesla na medzinárodnej úrovni v roku 1993, keď sa konali národné atletické hry v Pekingu a na majstrovstvách sveta v atletike obsadili čínski športovci popredné miesta. Zásluhy pripisujú tomuto prírodnému doplnku používanému dôsledne v mesiacoch prípravy. Cordyceps sa používa na zvýšenie okysličenia krvi, čím zvyšuje aj produkciu ATP.

Výhody:

  1. Rastlinné extrakty z dôležitých adaptogénov
  2. Kofeín pre dokonalú energizáciu
  3. Vynikajúca adaptácia tela na naročný tréning
  4. Balenie obsahuje 20 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (40 kaps.) 20
Extrakt zo Žezlovky čínskej 500 mg
Extrakt z Rozchodnice ružovej 200 mg
z toho rosavíny 6 mg
z toho salidrosidy 2 mg
z toho polyfenoly 30 mg
Extrakt zo Ženšenu 200 mg
z toho ginsenosidy 20 mg
Kofeín 200 mg

Zloženie

Suchý extrakt z huby žezlovka čínska (cordyceps sinensis (berk.) sacc., mycelium)(obsahuje lepok), kapsula (želatína), kofeín MATRIS®retard (glazúra: mastenec, šelak), suchý extrakt zo ženšenu (panax ginseng CA Mey., koreň) 10 % ginsenosidy, suchý extrakt z rozchodnice ružovej (rhodiola rosea L., koreň) 3 % rosavínov, 1 % salidrosidov a 15 % polyfenolov, objemové činidlo: celulóza; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu 200 mg/v 1 dávke. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo dlhšiu dobu bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO