+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Bulgarian ECA - Vemoherb

Hlavný obrázok Bulgarian ECA - Vemoherb
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do štvrtka? Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
90 kaps.19.89 €10%17.90 €


Stručný popis

Predtréningový stimulant podporujúci odburávanie tukov.


Popis produktu

Prírodná, ale účinná alternatíva ku pôvodnej, ale problematickej kombinácii (efedrín:kofeín:acylpirín). Bulgarian ECA obsahuje originálnu kombináciu termogénnych stimulátorov "made in east block", v ideálnom stechiometrickom pomere 20:1:1 (kofeín:synefrín:salicín), preverenú vrcholovými športovcami a atlétmi.

Hlavným benefitom produktu je originálny preverený pomer účinných zložiek 20:1:1 = 200 mg bezvodého kofeínu farmaceutickej kvality, 10 mg synefrínu: 9 mg salicínu. Kombinácia kofeín, synefrín a salicín v pomere 20:1:1, je preukázateľne 1 z najúčinnejších kombinácií ovplyvňujúcich termogenéziu, čistotu svalovej hmoty a viditeľné odburávanie tukov.

Kofeín je vynikajúcim stimulantom centrálnej nervovej sústavy, zvyšuje celkovú úroveň energie a maximalizuje kapacitu organizmu pre najvyššiu tréningovú intenzitu. Synefrín sa používa predovšetkým na odbúravanie tukov, znižovanie hmotnosti a energizáciu organizmu. Na rozdiel od efedrínu nemá nežiaduce účinky. Salicín zlepšuje prietok krvi v tele vrátane mozgu, zlepšuje celkové zdravie a dodáva energiu pre lepší výkon.

Výhody:

  1. Silný pretréningový stimulant
  2. Zlepšuje výkon
  3. Podporuje odburávanie tukov

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Užívajte cca 20-30 minút pred začatím tréningu. (Legislatíva povoľuje maximálnu dennú dávku synefrínu 10 mg, preto možno odporučiť iba dávku 1 kapsulu denne, ktorú nikdy neprekračujte! Originálna bulharská špecifikácia pre silových športovcov odporúča 1-3 kapsule denne).


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 90
Bezvodý kofeín 200 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) 35 mg
z toho synefrín 10 mg
Extrakt z Vŕby bielej (Salix alba) 60 mg
z toho salicín 9 mg

Zloženie

1 vegánska kapsula obsahuje: 200 mg bezvodý kofeín, 60 mg Salix Alba extrakt - štandardizovaný na obsah 9 mg salicínu, 35 mg Citrus aurantium extrakt - štandardizovaný na obsah 10 mg synefrínu, zahusťovadlo (maltodextrín), protispekavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza).


Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, do 25 °C. Neužívajte v prípade citlivosti na účinky kofeínu. V prípade konzumácie kofeínu na predpis, nekonzumujte bez konzultácie s lekárom! V prípade kardiovaskulárnych chorôb/hypertenzie konzultujte užívanie s lekárom. Doplnok stravy. Obsahuje kofeín (200 mg/1 kapsula). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky