loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Water Loss - Beast Pink

Účinná zmes horčíka, vitamínu B6 a vybraných rastlinných extraktov, ktoré môžu pomôcť s odvodnením organizmu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Water Loss je unikátny komplex prírodných výťažkov, horčíka a vitamínu B6 pre ženy, ktoré majú pocit, že ich telo zadržiava prebytočnú vodu. Tento problém je pomerne bežný a môže vás dlhodobo pekne potrápiť. Dominantným prejavom je napríklad pocit ťažkosti a zväčšenia celého tela. Na vine sú často hormonálne zmeny spôsobené napríklad užívaním hormonálnej antikoncepcie, predmenštruačným syndrómom (PMS) alebo prechodom.

Rovnako tak za zavodňovanie môže často aj nedostatok pohybu, dlhé státie alebo sedenie, nevhodne zložená strava, nadmerný príjem soli alebo nadváha či obezita.

Medzi prírodnými výťažkami obsiahnutými vo Water Loss nesmie chýbať extrakt z koreňa púpavy (taraxacum officinale), ktorá je vďaka svojim močopudným vlastnostiam právom považovaná za prírodné diuretikum. Môže tak pomôcť ľahko vylúčiť prebytočnú vodu. To je tiež dôvod, prečo sa extrakt z púpavy často používa na prečistenie tela a podporu prirodzenej detoxikácie organizmu.

Aby vylučovanie prebiehalo tak, ako má, nájdete v zmesi aj extrakt z koreňa petržlenu záhradného (petroselinum crispum) a prasličky roľnej (equisetum arvense). Tie sú populárne medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť správne fungovanie obličiek a močového mechúra. Vďaka tomu sa potom telo môže zbaviť nadmernej vody a odpadových produktov metabolizmu, ktoré nepotrebuje       

S efektívnym vylučovaním vody je spájaný aj extrakt z ibišteka sudánskeho (hibiscus sabdariffa). Používajú ho preto často ľudia, ktorých trápi zavodnenie a pocit ťažkých nôh. Posledný extrakt pochádzajúci z listov zeleného čaju (camellia sinensis) je známy svojim obsahom antioxidantov v podobe polyfenolov. Tie môžu mať na organizmus mnoho blahodarných účinkov. Konzumujú ho však aj ľudia, ktorí sa usilujú o chudnutie a celkovú detoxikáciu organizmu. 

Okrem prírodných výťažkov Water Loss obsahuje aj vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej činnosti. Okrem toho má tento vitamín vplyv aj na energetický metabolizmus, a navyše prispieva aj k zníženiu únavy a vyčerpania. Poslednou zložkou tohto účinného komplexu je horčík. Ten má vplyv na správne fungovanie psychiky, nervového systému, svalov, zníženie únavy aj vyčerpania a taktiež pomáha udržať rovnováhu elektrolytov. Tá je kľúčová pre optimálnu hydratáciu organizmu.   

Výhody:

  1. Podporuje odvodnenie organizmu
  2. Spojenie prírodných výťažkov, vitamínu B6 a horčíka
  3. Môže pomôcť s podporou prirodzenej detoxikácie organizmu
  4. Určený ženám, ktoré majú problémy so zavodňovaním
  5. Vo forme praktických kapsúl

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45
Extrakt z koreňa púpavy lekárskej 4:1 (Taraxacum officinale) 300 mg
Extrakt z koreňa petržlenu záhradného 10:1 (Petroselinum crispum) 150 mg
Extrakt z prasličky roľnej 10:1 (Equisetum arvense) 150 mg
Extrakt z kvetov ibišteka sudánskeho 4:1 (Hibiscus sabdariffa) 100 mg
Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) 100 mg
z toho polyfenoly 90 mg
Horčík 56,25 mg
Vitamín B6 7 mg

Zloženie

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, extrakt z koreňa púpavy lekárskej 4:1 (taraxacum officinale), extrakt z koreňa petržlenu záhradného 10:1 (petroselinum crispum), extrakt z prasličky roľnej 10:1 (equisetum arvense), extrakt 4:1 (hibiscus sabdariffa), extrakt z listov zeleného čaju (camellia sinensis)(90 % polyfenoly), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), želatínová kapsula (želatína, allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.   

Informácie pre alergikov

 Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO