loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Tribulus Terrestris Testo X Blend- Sizeandsymmetry

Produkt vyvinutý k prírodnému zvýšenie hladiny testosterónu v tele.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Tribulus Terrestris TestoXBlend kombinuje špecifické látky pôsobiace na produkciu testosterónu ako najsilnejšieho pohlavného mužského hormónu zabezpečujúceho nárast svalovej hmoty. Vďaka pôsobeniu na mužské pohlavné hormóny môže tiež ovplyvniť silové schopnosti a ich rozvoj.

Tribulus terrestris, Kotvičník zemný je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Obsahuje protodioscín a steroidné saponíny.

Práve steroidné saponíny a látka protodioscín majú schopnosť ovplyvniť produkciu mužského pohlavného hormónu testosterónu, ktorý je zodpovedný za vybudenie anabolickej odpovede na silový tréning a podporuje rast svalového tkaniva a zníženie množstva telesného tuku.

Ďalšie účinné zložky:

  • Kyselina D-asparágová (DAA) "narovnáva" zníženú hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. K tomu dochádza vplyvom intenzívneho silového tréningu. Táto aminokyselina sa uchytila ​​v športovej výžive a pri krátkodobej expozícii dokáže navýšiť hladinu testosterónu až o 60 %. Tým napomáha nielen zvýšeniu libida, ale aj rastu svalovej hmoty.
  • Maca peruánska je často označovaná ako superpotravina. Pestuje sa vo výšinách peruánskych Ánd a jej účinky majú pozitívny vplyv na vitalitu, plodnosť či sexualitu (libido). Vďaka tomuto je popisovaný aj jej vplyv na hladinu testosterónu a tým, aj hypertrofiu alebo zmenu telesného zloženia v zmysle nižšie hladiny telesného tuku.
  • Ženšen je veľmi populárny už po tisíce rokov v ázijskej kultúre, a to vďaka svojej širokej pôsobnosti vo vzťahu k podpore zdravia. Prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi, a tým i stabilizácii výkonu nielen silového, ale aj vytrvalostného. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti, zvyšuje libido a sexuálnu žiadostivosť.
  • Vitamín D3 je v tukoch rozpustný vitamín, ktorý je syntetizovaný prevažne pokožkou pôsobením slnečného žiarenia. V malom množstve sa nachádza v jedle ako je tuniak, makrela, sardinka, vajcia alebo mlieko. Vitamín D3 má pozitívny vplyv na funkcie v metabolizme, od vstrebávanie vápnika, cez normálnu funkciu svalov až po normálnu funkciu imunitného systému. Vo vzťahu k vitamínu D3 máme popísaný aj nárast hladiny testosterónu až o 30 %, čo môže mať opäť za následok nárast svalového tkaniva a zníženie množstva tuku.

Výhody:

  1. Komplex látok podporujúcich zvýšenie hladiny testosterónu
  2. Základ tvorí Tribulus terrestris
  3. S obsahom DAA, Maca a Ženšenu

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsule večer pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 40
Tribulus terrestris extrakt (90 % saponínov) 450 mg
Kyselina D-asparagová (DAA) 600 mg
Maca peruánska 300 mg
Ženšen extrakt 150 mg
Vitamín D3 30 mcg

Zloženie

Tribulus terrestris extrakt (90 % saponínov), DAA - kyselina D-asparagová, maca peruánska, ženšen, vitamín D3, pomocné látky (maltodextrín, sterean horečnatý, mastenec), želatínová kapsula.

Upozornenie

Nevhodný pre deti, mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnku. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Nenahrádza pestrú stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO