loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Thor Shot - GymBeam

Hardcore predtréningový stimulant v ampulke pre maximálnu vytrvalosť, energiu a napumpovanie.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Už 1 ampulka Thor Shot zabezpečí, že budete pripravení podať maximálny výkon!

Nová forma obľúbeného predtréningového stimulantu v ampulke stojí na báze overených a efektívnych ingrendiencií, navyše bez kreatínu. Beta alanín podporuje fyzickú vytrvalosť, redukuje tvorbu kyseliny mliečnej, čím oddiaľuje svalovú únavu a prispieva k lepšej regenerácií. Taktiež obsahuje Citrulín malát, ktorý efektívne pôsobí pri tvorbe energie a zabezpečuje rýchle zotavenie svalstva.

Vďaka kofeínu, silnému stimulantu, budete mať dostatok energie a navyše, podporíte aj koncentráciu a zameranie na váš tréningový cieľ. O hydratáciu organizmu a zvýšenie fyzickej sily sa postará neesenciálna aminokyselina Taurín, ktorá zároveň podporí spaľovanie tukov. Maximálne napumpovanie vašich svalov a tvorbu rastového hormónu zabezpečí inovatívna forma arginínu AAKG.

Výhody:

  1. Praktické balenie, kedykoľvek po ruke
  2. Zlepšuje fyzický a silový výkon
  3. Zvyšuje energiu
  4. Efektívne “napumpuje” svalstvo
  5. Bez sacharidov   
  6. Bez kreatínu

Dávkovanie

Užívajte jednu ampulku (60 ml) 15-30 minút pred tréningom. Pred použitím nezabudnite pretrepať. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spánkom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon Lime) 60 ml
Počet dávok v balení: (60 ml) 1
Hodnoty: v 60 ml v 100 ml
Beta-alanín 1 670 mg 2 780 mg
L-citrulín 1 120 mg 1 870 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG) 1 250 mg 2 080 mg
Taurín 1 000 mg 1 670 mg
Kofeín 200 mg 333,33 mg
Magnézium 39,15 mg 65,25 mg
Synefrín 10 mg 16,67 mg
Vitamín B6 0,1 mg 0,17 mg

Zloženie

Watermelon: Voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát, citrulín, taurín, aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová), magnézium laktát, synefrín, zahusťovadlo (xantánová guma), kofeín, sladidlo (sukralóza), konzervačné látky (benzoát sodný, sorbát draselný), vitamín B6 hydrochlorid (pyridoxín).

Lemon Lime: Voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát, citrulín, taurín, aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová), magnézium laktát, synefrín, zahusťovadlo (xantánová guma), kofeín, sladidlo (sukralóza), konzervačné látky (benzoát sodný), sorbát draselný, vitamín B6 hydrochlorid (pyridoxín).

Upozornenie

Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spánkom. Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom. V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO