loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Testo Virus Part 2 - Czech Virus

Jedna z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií pre najvyššie možné synergické fungovanie.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Obsahuje okrem iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50 % obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným Forskolínom a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. Pre ultimátny výsledok odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

  • Maca je tzv. superpotravina, bylina pochádzajúca z Peru, ktorá sa používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvyšovanie testosterónu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, najhojnejšie cirkulujúci hormón v tele, ktorý slúži ako základ pre syntézu všetkých ďalších androgénov (u mužov) i estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženého testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkon a vytrvalosť, pomáha zlepšovať plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka sa javí medzi 1 500 a 3 000 mg (Testo Vírus Part 2 v HC dávke ponúka 1 000 mg 4:1 extraktu = 4 000 mg sušeného koreňa Macy).
  • Fenusterols® je extrakt získaný zo semien Senovky gréckej (Fenugreek) a je štandardizovaný na obsah minimálne 50 % steroidných saponínov. Má výrazný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu a vyššie hladiny testosterónu majú logicky vplyv na športový výkon. Mechanizmus účinku uvoľňovania hormónov je spojený s premenou cholesterolu na aktívne hormóny, čo má za následok súčasné zníženie hladiny cholesterolu v plazme.
  • Ashwagandha je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénujúcich mužov, má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana proti stresu, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormón, pôsobí teda synergicky a pomáhajú týmto spôsobom s hladinou testosterónu. Ideálna dávka sa javí medzi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v HC dávke.
  • ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii, ktorý je štandardizovaný na 10 % obsah Forskolínu. Forskolín bol tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, pozornosť vedcov si však zaslúžila jeho činnosť ako non-adrenergného stimulátora enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri riadení telesnej hmotnosti a podporu čistej svalovej hmoty. Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávke.
  • Ženšen pravý má zanedbateľný vplyv na testosterón, však pomáha znižovať únavu, zvyšovať sústredenie a zvyšuje prúdenie krvi. Ide o najpopulárnejší adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať činnosť organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie). Ideálna dávka sa javí medzi 200 až 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v HC dávke.
  • Druhý najpopulárnejší adaptogén, to je Rozchodnica ružová. Pridaná pre synergické fungovanie so Ženšenom. Rozchodnica zvyšuje odolnosť nervového systému pri únave a stresu. Pôsobí na kognitívne a duševnú výkonnosť. Podporuje tiež kondíciu a fyzický výkon. Zároveň pôsobí ako antioxidant.
  • AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúce absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek.

Výhody:

  1. Prírodná podpora zvyšovania testosterónu
  2. Synergia 7 zložiek
  3. Balenie vystačí najmenej 1 mesiac pri maximálnom dávkovaní 4 kaps. denne

Dávkovanie

Začiatočník: Užívajte 2 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.
Hardcore: Užívajte 4 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2/4 kaps.
Poćet dávok v balení: (120 kaps.) 30/60
Hodnoty: v 4 kaps.
Maca (extrakt z koreňa) 1 000 mg
Fenusterols® (Senovka grécka, 50 % steroidných saponínov, 1 % diosgenínu) 500 mg
z toho steroidných saponínov 250 mg
Ashwagandha (7 % withanolidov) 500 mg
z toho withanolidy 35 mg
ForsLean® (10 % forskolínu) 250 mg
z toho forskolín 25 mg
Panax ginseng (Ženšen pravý) 200 mg
Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová) 100 mg
z toho salidrosidov 1 mg
AstraGin® 5 mg

Zloženie

Extrakt z koreňa macy peruánskej (lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentné k množstvu 4 000 mg sušeného koreňa), fenusterols® (trigonella foenum-gaecum, senovka grécka), ashwagandha (withania somnifera, extrakt z koreňa), forslean® (coleus forskohlii, extrakt z koreňa), ženšen pravý (extrakt z koreňa), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, extrakt), plnidlo: rastlinný stearan horečnatý, astragin® (výťažok z rastliny panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1), vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný najmä pre mužov. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO