loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

TCM - 6PAK Nutrition

Doplnok výživy vo forme tabliet obsahujúcich tri-kreatín malát. Je to recept pred tréningom odporúčaný pre dospelých, ktorí vykonávajú vysoko intenzívne fyzické cvičenia. Tabletová forma zaisťuje pohodlné dopĺňanie.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Počas fyzickej aktivity s vysokou intenzitou sa kreatín a fosfokreatín používajú na doplnenie zásob ATP, čo sa označuje ako „energetický nárazník“, ktorý prenáša energiu počas svalovej práce. Pozitívne účinky sa pripisovali zvýšenému celkovému množstvu kreatínu, čo malo za následok rýchlejšiu regeneráciu adenozíntrifosfátu (ATP) medzi súbormi odporového tréningu. To umožňuje športovcom udržiavať väčšiu tréningovú intenzitu a zlepšovať kvalitu tréningu počas celého tréningového obdobia.

Kreatín zvyšuje fyzický výkon v prípade po sebe nasledujúcich krátkych, veľmi intenzívnych fyzických cvičení. Je potrebné pripomenúť, že priaznivý efekt jeho užívania nastáva pri konzumácii 3 g kreatínu denne. To samozrejme platí pre dospelých, ktorí sa venujú cvičeniu s vysokou intenzitou. Intenzívny tréning? Začnite s 6PAK Nutrition TCM, teda kreatínom vo forme tri-kreatínmalátu!

Výhody:

  1. Tri-kreatín malát vo forme tabliet
  2. V každej dávke príjmete až 2 250 mg čistého kreatínu
  3. Balenie poskytuje až 40 dávok

Dávkovanie

Užívajte 3 tablety, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Tablety nehryzte. Užívajte 1x denne, ráno, pred tréningom alebo ihneď po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 tbl.
Počet dávok v balení: (120 tbl.) 40
Tri-kreatín malát 3 000 mg
z toho kreatín 2 250 mg

Zloženie

Tri-kreatín malát (62,5 %), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO