loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Stacker Euro 4 - Stacker 2

Stacker Euro 4 - Stacker 2: V USA má Stacker4 prezývku Yellow Swarm - žltá osa a je najpopulárnejším a najsilnejším spaľovačom tukov. Pripravte sa na to najlepšie.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Stacker EURO 4 je extrémny budič a spaľovač tukov, ktorý obsahuje kombináciu liečivých rastlín: extrakt zo zeleného čaju, Herby maté (indianskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Stacker EURO 4 dodáva extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom Efedry.

V USA má Stacker4 prezývku Yellow Swarm - žltá osa a je najpopulárnejším a najsilnejším spaľovačom tukov. Pripravte sa na to najlepšie. Jedinečný účinok Stacker 4 je spôsobený vysokou koncentráciou kofeínu, guarany, Capsicum Annuum (papriky ročnej) a Herby Maté (indianskeho maté). Obsahuje iba výťažky aktívnych ingrediencií a pôsobí niekoľko násobne silnejšie ako čokoľvek, čo ste doteraz vyskúšali.

 • 550mg patentovanej zmesi Stacker 4 Euro na kapsulu obsahuje:
 • Kofeín: 300mg (stimuluje nadobličky k produkcii Adrenalínu, nor-adrenalínu a kortizolu do krvného obehu - to má za následok zvýšenú mentálnu a fyzickú bdelosť. Zároveň pomáha uvoľňovať do obehu takmer o 40% viac mastných kyselín z tukového tkaniva, ktoré pri zvýšenej záťaži a metabolizme syntetizuje na energiu).
 • Ostatné zložky: spolu 211mg
 • Capsicum Annuun (zdroj kajenského chilli - kapsaicínu): súčasné využitie v športe a dietológii je zrýchlenie metabolizmu, podpora termogenézy (nadmerný výdaj tepla=nadmerné splaľovanie energie, v tomto prípade z tukov).
 • Ženšeň: vynikajúce tonikum pre posilnenie organizmu znamená lepší výkon.
 • EGCG (Epigalokatechín galát - aktívna zložka Zeleného čaju): povzbudenie organizmu - polyfenoly zeleného čaju + alkaloidy kofeín, teobromín a teofylín.
 • Kola orech a Yerba maté: tiež zdroje kofeínu, silná energetická podpora organizmu, s účinkom odvodňovania
 • Guarana: mentálna bdelosť, zlepšenie reakčného času (dôležité v športoch). Guarana obsahuje na rovnaké množstvo asi 2x viac kofeínu ako kávové zrno.

Dávkovanie

 • jedna dávka je jedna kapsula
 • denne aplikujte 2-3 dávky, najlepšie spoločne s jedlom alebo tesne po jedle
 • neaplikujte po 17 hodine
 • neprekračujte maximálnu dennú dávku, t.j. 3 kapsule

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 dávke (1 tbl.)
Vlastná zmes: 550 mg
Zelený čaj 60 % extrakt (listy) (4,5 mg kofeinových alkaloidov)
Herba Maté (indiánske maté - plod)
Guarana (semená)
Capsicum Annum (celá paprika)
Kola orech (semená) (< 1 mg kofeínovej skupiny alkaloidov)
Sibírsky ženšen (koreň)
Kofeín (bezvodý) 300 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO