loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Shock Wave HP 6000 - PHP Edge

Shock Wave HP 6000 - PHP Edge: Zažijete tréning ako ste predtým ešte nikdy nezažili. Doprajte vašim svalom viac krvi a výživy.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Shock Wave HP 6000 - PHP Edge

Future Nutrition, kanadský výrobca obľúbenej značky MVP BIOTECH, predstavuje PHP EDGE - svoju novú profesionálnu radu špičkových doplnkov výživy, ktorá je určená predovšetkým pre kulturistov a silových športovcov. PHP EDGE ponúka výrobky najvyššej kvality a garantuje 100%  spokojnosť. Vedecky zostavené, laboratórne testované a maximálne účinné formule výrobkov sú bezpečné a vhodné pre všetky profesionálne, aj rekreačných športovcov. Vyskúšajte absolútnu novinku v kategórii predtréningových stimulantov Shock wave a zistite, aké to je zažiť extrémne napumpovanie, energiu a výdrž! Vyskúšajte Shock wave už teraz!

PHP EDGE reaguje na potreby svojich zákazníkov. Vedecký tím výskumníkov, lekárov a profesionálnych atlétov spojil sily a vyvinul absolútnu jednotku – Shock wave.
Shock wave to nie je len predtréningový produkt, ukrýva v sebe veľké množstvo účinných látok, ktoré z neho robia absolútnu špičku na trhu v tejto kategórii. Shock wave obsahuje:

Arginín AKG:
Je prekurzorom pri produkcii oxidu dusnatého. Zažijete tréning ako ste predtým ešte nikdy nezažili. Doprajte vašim svalom viac krvi a výživy. Arginín tiež zlepšuje potenciu a urýchľuje regeneráciu po náročnom fyzickom zaťažení.

Ornitín AKG:
Spolu s  arginínom sa podieľa na vylučovaní GH (rastového hormónu) a  pri vazodilatácii a spolu pôsobia anabolicky. Je tiež prítomný pri transporte NO do svalov.

Citrulín malát:
Zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a zlepšuje syntézu NO. Predlžuje účinnosť arginínu až o niekoľko hodín. Vo svaloch predstavuje zdroj energie, čím predlžuje dobu jeho zaťaženia (počet opakovaní), následne zvyšuje tvorbu energie pri aeróbnom zaťažení vo forme ATP a fosfokreatínu. Je nápomocný pri premene tuku na energiu. Zúčastňuje sa tiež detoxikačných procesov pečene.

Zmes kreatínu a taurínu:
Kreatín je jeden z najprevratnejších suplementov už desiatky rokov. Neustálym vyvíjaním vznikajú nové a nové formy. Tie sú o mnoho viac využiteľné a vstrebateľné. S kreatínom budete silnejší, budete mať ďaleko viac energie a vaše telo bude rýchlejšie zregenerované.  Taurín pôsobí ako stimulátor mozgovej činnosti, zlepšuje koordináciu pohybov, mentálnu koncentráciu, psychickú odolnosť a odolnosť voči stresu. Potláča únavu a odďaľuje pocit vyčerpania. Zaujímavou vlastnosťou taurínu je jeho schopnosť presúvať glukózu do bunky (podobne ako inzulín), čo je možné využiť pre urýchlenie regenerácie po náročnom tréningu.

Kofeín, tyrozín, beta alanín:
Čo by to bol za predtréningový stimulant bez tejto trojice účinných látok. Bezvodý kofeín zlepšuje koncentráciu a eliminuje svalovú bolesť. Tyrozín bojuje proti duševnej a fyzickej únave, čo ocenia najmä aktívny šudia. Beta alanín zlepšuje celkový výkon a zväčšuje a posúva tréningovú kapacitu.

Dávkovanie

Jednu odmerku (6 g) zmiešajte v 200 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred vašim tréningom. Pre lepšie využitie by ste nemali konzumovať proteínový nápoj, alebo jedlo hodinu pred užitím Shock wave.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: jedna odmerka (6 g)
Počet dávok v balení: 50

Hodnoty jednej dávky %DV
Shock wave tecnology blend: 5300 mg
Shock-coreTM
L-Arginín AKG
L-ornití AKG
Citrulín malát
Shock-duranceTM
Kreatín ethyl ester HCL
Kreatín HCL
Taurín
Shock-driveTM
Glycine
Tyrozín
Beta-alanín
Shock-energyTM
Bezvodý kofeín
Geranium

Ostatné zložky:
Kyselina citrónová, kyselina jablčná, carrageenan, xantanová guma, prírodné a umelé príchute, acesulfam K, sukralóza.

Upozornenie:
Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred deťmi. Nie je určené pre ženy, ktoré sú tehotné, dojčiace, alebo pre osoby citlivé na kofeín a beta-alanín. Neprekračujte tri dávky denne. Nadmerné množstvo kofeínu môže vyvolať nervozitu, nespavosť a zvýšenú srdcovú frekvenciu. Vždy začínajte s jednou dávkou, aby ste vedeli určiť toleranciu na zložky produktu.

Zloženie

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO