loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Šejkre a športové fľaše pre všetkých alebo ako si vybrať ten svoj

Šejkre a športové fľaše pre všetkých alebo ako si vybrať ten svoj

Iné

17.04.2017

Prečítané: 5336x

Správny šejker je naozaj dôležitým doplnkom každého športovca. Aj tu však platí, že pre každého sa hodí trošku iný. Niekto preferuje so sitkom, druhý bez, ďalšia má rada konkrétny uzáver, ostatní zas komory na rôzne prášky... Je toho naozaj veľa. V prvej časti článku si si mohol pozrieť prvé tri šejkre z našej ponuky. Poď sa spolu s nami pozrieť na časť druhú!

Chceš jeden z najlepších šejkrov na trhu? Tu ho máš

Šejker Weider

Miluješ nové veci. Od podávania extrémnych výkonov ťa nič neodradí. Túžiš po výsledkoch, aké ostatní nedosiahli. Kvalita je pre teba prvoradá. Si toto ty? Ak áno, rozhodne potrebuješ tento šejker! Používa sa až smiešne jednoducho a je vyrobený z najmodernejších a najmä netoxických materiálov. Ide pritom o výrobok kvalitnej značky Weider.

Je odolný proti rozbitiu a chuťové bunky ti nerozbijú žiadne nechutné hrudky. Práve preto je tu aj spoľahlivé sitko. Obsahovať pritom môže až 700 ml nápoja. Hľadáš aj pridanú hodnotu? Potom oceníš prvotriednu tesnosť fľaše, nepresakovanie obsahu a možnosť nápoj piť priamo z fľaše. Tak čo, si pripravený na extrémne fitness zážitky?

Nutrend má šejker aj pre vás, ženy

šejker Nutrend

Poznáš značku Nutrend? Ak nie, vďaka tomuto výraznému, jedovo-zelenému šejkru spoznáš. No dobre, môžeš si vybrať aj ružový alebo biely. Ale poďme ďalej: chcela by si, aby tvoj športový drink bol vždy dokonalo rozmixovaný bez akýchkoľvek hrudiek? V tomto šejkri to zvládneš rýchlo a ľahko.

Nájdeš tu veľmi kvalitný vrchnák, ktorý zabezpečí absolútnu nepriepustnosť. Takže už žiadne fľaky na fitness oblečení. Keď budeš šejkrom poriadne triasť, nemusíš sa báť presakovania. Tento vrchnák ti zároveň umožní aj pohodlné pitie priamo zo šejkra. Načo hľadať ďalej, keď si ho už našla?

Nezabúdaj na fitness fľaše na vodu

fľaša na vodu Biotech USA

Pri cvičení je veľmi dôležité dodržiavať aj pravidelný pitný režim. A ako to dosiahnuť, ak nie s pomocou kvalitnej fľašky na vodu? Značka Biotech USA jeden veľmi obľúbený model vyrába, a to dokonca v piatich farbách, z ktorých si vyberie každý cvičeniachtivý borec. Svoje si tu však nájdu aj ženy, a to vďaka pútavým farbám.

A čo navyše ponúka táto fľaška? Elegantný dizajn, športový uzáver na ľahké pitie, vizuálnu kontrolu množstva nápoja a netoxický plast bez bisfenolu. Pitie z fľašky nikdy nebolo jednoduchšie, pozri si tohto fitness pomocníka a napi sa s nami!

Vybrať si ten správny šejker alebo fľašku nie je jednoduché, je ale pravdepodobné, že u nás ho naozaj nájdeš. Tak čo, už máš ten svoj?

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Gainer alebo proteín, čo je lepšie?

Gainer alebo proteín, čo je lepšie?

Začiatočníci sú najmä v obchode s doplnkami výživy stratení. Je to pre nich španielska dedina, ktorej máloktorý hneď porozumie. Cieľom väčšiny športovcov je budovanie svalov a postavy, preto často prichádza otázka – Gainer alebo proteín, čo je lepšie? Rozdiel je vo všeličom: cena, dávkovanie, či užívať spolu a naraz, ráno alebo pred tréningom. Záleží však hlavne na telesnom type.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO