+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Revex-16 - Scitec Nutrition

Hlavný obrázok Revex-16 - Scitec Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Adipokill - Scitec Nutrition: je multifunkčný spalovač tuku, ktorý napomáha v diéte nie len odbúravať tuky.


Popis produktu

Revex-16 (Adipokill) - Scitec Nutrition

Revex-16 - je multifunkčný spalovač tuku, ktorý napomáha v diéte nie len odbúravať tuky. Adipokill počas diéty potláča chuť do jedla, energizuje organizmus pred a počas tréningu a zabraňuje vstrebávaniu tukov zo stravy. Ďalším dôležitým faktorom pre súťažných kulturistov a fitnesky je znižovanie tekutín v organizme. Adipokill zabraňuje viazaniu ďalšej vody v organizme a v pred súťažnom období napomáha k jej znižovaniu. Tento multifunkčný spalovač tuku účinku je práve takým spôsobom ako organizmus potrebuje pre dosiahnutie vašich cieľov.


Dávkovanie

Na začiatku sa doporučujú 1-2 x 1-2 kapsule denne. Neskôr sa doporučujú 2x3 kapsule ráno a poobede nalačno. Obdobie užívania je 8-12 týždňov s minimálne 2 týždňovou prestávkou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 36
Hodnoty jednej dávky
Chróm 13,8 mcg 34,5 %
"REVEX-16" complex 2 166 mg *
Kofeín 220 mg *
*%DV - denná dávka nebola stanovená

Zloženie

Citrus aurantium (Fruit) extract, L-Phenylalanine, L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, Garcinia cambogia (Fruit) extract (60% HCA: Hydroxycitric Acid), Camellia sinesis (Leaf) extract, Capsule Shell (Gelatin, Color: Titanium Dioxide, Red Iron Oxide, Allura Red AC**), Momordica charantia (Fruit) Taraxacum officinale extract, Hesperidin, Inositol, Citrus Fruit extract (Naringin), Quercetin Dihydrate, Polygonum cuspidatum (Root) extract, Alpha Lipoic Acid, Bioperine® (Piper nigrum extract), Chromium Picolinate.


Upozornenie

Produkt sa nedoporučuje užívať v prípade telesných a duševných ochorení, prípadne pri užívaní liekov! Nedoporučuje sa pre osoby mladšie ako 21 rokov, počas tehotenstva a dojčenia! Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom! Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, pestrej stravy! Skladujte mimo dosahu detí!

Informácie pre alergikov: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.


Hodnotenie

3.2
1 hodnotenie

Novinky