loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Recolasi (stabilizuje krvný tlak) - Yamamoto

Recolasi je doplnok výživy, ktorý poskytuje 500 mg bergamotového extraktu a 250 mg olivového extraktu v dennej dávke. Olivový extrakt podporuje normálny krvný obeh a stabilný krvný tlak.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Recolasi kombinuje znižovanie lipidov a antioxidačné pôsobenie v prospech normálneho krvného obehu a stabilného krvného tlaku. Účinok stojí na dvoch mimoriadnych prírodných zlúčenínách, a to oleuropeíne extrahovaného z listov a plodov olivy a šťavy z bergamotu, ktorých synergické pôsobenie sa potvrdilo v klinickom prostredí.

Stredomorská oblasť má úžitok z mnohých rastlín, kotré vynikajú svojimi prospešnými účinakmi pre naše zdravie. Medzi nimi vyniká predovšetkým olivový olej, skutočný „zdravotný“ elixír extrahovaný z olív. Jednou z hlavných vlastností získaného oleja je ochranný účinok na kardiovaskulárny systém, a to najmä vďaka oleuropeínu, fenolovej zlúčenine obsiahnutej v listoch a plodoch olivovníka.

Ďalším vzácnym prvkom stredomorskej krajiny, ako exkluzívnej talianskej špeciality, je Bergamot, zelené citrusové ovocie známe pre svoju charakteristickú esenciu, ktorého šťava má mimoriadnu koncentráciu bioflavonoidov. V jeho šťave nájdeme veľmi vysokú koncentráciu bioflavonoidov s antioxidačným účinkom.

Oleuropeín obsiahnutý v Recolasi predstavuje Olecol®, patentovaný produkt Bioactor, vysoko rozpustný vo vode, štandardizovaný, extrahovaný z olivového listu, s veľmi vysokou koncentráciou biologicky dostupného oleuropeínu, ktorý sa preukázal vďaka dvojitému mechanizmu účinku ako podpora normálneho krvného obehu a stabilného krvného tlaku.

Výhody:

  1. Podporuje normálny krvný obeh
  2. Zdravý krvný tlak
  3. Certifikácia Olecol®

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
Extrakt z Bergamotu 500 mg
OLECOL® olivový extrakt 250 mg

Zloženie

Suchý extrakt z bergamotu (citrus x bergamia Risso & Poit., ovocie), suchý extrakt z olivového stromu OLECOL® (Olea europaea L., list), plnidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; kapsula (poleva: hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO