+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Premium Colostrum - Kompava

Hlavný obrázok Premium Colostrum - Kompava
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps14.63 €5%13.90 €


Stručný popis

Premium Colostrum - Kompava: zázrak z prírody, je vhodné pre deti, dospelých, seniorov, športovcov, chorých.


Popis produktu

Výživový doplnok na imunitu KOMPAVA Premium Colostrum alebo mlädzivo je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Premium Colostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu.

Premium Colostrum odporúčame:

  1. Pri zníženej imunite
  2. Pri chudokrvnosti (anémia z nedostatku železa)
  3. Počas fyzického výkonu (urýchľuje prenos glukózy do svalov) zvyšuje výkonnosť, podporuje vytrvalosť, zabraňuje katabolizmu)
  4. Po fyzickom výkone (urýchľuje regeneráciu, aktivuje proces zmnoženia svalových buniek, redukuje svalovú bolesť a svalovú horúčku, zvyšuje záťažovú toleranciu)
  5. Pri redukčných diétach na doplnenie všetkých potrebných živín, nedodávaných potravou a na uprednostnenie štiepenia tukov pred cukrami
  6. Na spomalenie stárnutia pokožky, zvýšením tvorby kolagénu-anti-aging efekt (vnútorná i vonkajšia aplikácia)
  7. Na zabezpečenie psychickej rovnováhy (dobrý duševný stav organizmu pozitívne ovplyvňuje bojovnosť organizmu proti rôznym ochoreniam) 

Dávkovanie

  • Deti: 1×1 kps denne
  • Dospelí: 2 – 4 kps denne

Použitie: Zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričná hodnota v 100 g v 1 kaps.
Kolostrum 77,77 g 350 mg +- 7,5%

Zloženie

Kolostrum (350 mg), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.


Upozornenie

Výrobok obsahuje alergén: laktózu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10˚C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.


Hodnotenie

4.0
1 hodnotenie

Novinky