+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Osteo DW - Amix

Hlavný obrázok Osteo DW - Amix
 

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
90 tbl.22.71 €30%15.90 €


Stručný popis

Osteo DW - Amix: Kombinácia D-glukosamín sulfátu 2KCL, chondroitín sulfátu a MSM.


Popis produktu

Zmes je doplnená vitamínom C a rastlinnými extraktmi z Boswellia serrata a White Willow Bark pre podporu namáhaných kĺbov pri silovom cvičení. 

  1. Kĺbová výživa nepatrí medzi trháky na poli suplementov, má však svoje postavenie medzi základnými doplnkami výživy a mala by byť súčasťou pravidelného užívania, či už máte problémy, alebo nie.  
  2. Je nutné si uvedomiť, že jedine so zdravými kĺbmi a šľachami budete schopní pravidelne trénovať a dosahovať progres. Pokiaľ budete obmedzení na pohybe, vaše úsilie môže vyjsť na prázdno. 

Prečo si nevybrať to najlepšie na trhu? 

OsteoDV od firmy AMIX je kompletný produkt pre podporu vašich kĺbov. Obsahuje zmes troch najúčinnejších zložiek pre váš pohybový aparát a to: D-glukosamín sulfátu 2KCL, chondroitín sulfátu a MSM. Pokiaľ trpíte bolesťami netreba čakať na zázrak, ale urobiť prvý krok k zlepšeniu stavu. Pokiaľ sa cítite dobre OsteoDV užívajte preventívne a dodávajte svojim kĺbom tú najlepšiu možnú výživu.


Dávkovanie

Užívajte 1-2 tablety denne, najlepšie medzi jedlami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 tableta
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky
D-Glukosamin Sulfát 2KCL 1 000 mg
Chondroitin Sulfát 250 mg
MSM (methylsulphonylmethan) 250 mg
Vitamín C 80 mg
Boswellin extrakt 10 mg
White willow bark - Salix alba extrakt 10 mg

Zloženie

Protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearát horečnatý, stabilizátory: inulín, karboxymetylcelulóza.


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 OC, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.


Hodnotenie

4.2
5 hodnotení

Novinky