+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Melatonin UP Gummies - Weider

Hlavný obrázok Melatonin UP Gummies - Weider
 

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 gummiesBlueberry9.78 €10%8.80 €


Stručný popis

Melatonin UP Gummies od firmy Weider je účinná pomoc pre reguláciu poruchy spánku.


Popis produktu

Melatonín pomáha zlepšiť kvalitu spánku, skracuje čas zaspávania, reguluje spánkový cyklus, zmierňuje stavy bdenia a znižuje počet okamihov, keď sa budíte v priebehu noci a pomáha robiť spánok pokojnejším. Poruchy spánku môžu viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je stres, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak alebo bolesti hlavy. Užívanie melatonínu môže byť dobrou pomôckou, ak je príčinou týchto problémov nedostatok spánku. Melatonín môže tiež pomôcť posilniť obranyschopnosť dosiahnutím pokojného spánku a získaním času pre hlbokú regeneráciu.

Spánok je životne dôležitá časť života pre udržanie správneho zdravotného stavu. Nedostatočná kvalita spánku je problém, ktorý postihuje mnoho ľudí. Kvalita spánku úzko súvisí s produkciou melatonínu. Melatonín je produkovaný prirodzene v mozgu počas noci a pôsobí ako signál indikujúci, že je čas ísť spať. Problémy so syntézou melatonínu sa odzrkadlia ako problémy so spánkom. Niečo podobné sa deje napríklad keď je spánkový cyklus narušený.

S pribúdajúcim vekom, telo stráca schopnosť syntetizovať melatonín, čo je dôvodom, prečo starší ľudia mávajú často problémy so spánkom. Práca na zmeny, pravidelná konzumácia stimulantov, rovnako ako expozícia elektromagnetickým vlnám a elektrickým spotrebičom tiež súvisí so zmenami normálnej produkcie melatonínu. 

Výhody:

  1. Až 1 mg melatonínu vysokej kvality
  2. Podporuje spánok
  3. 100 % bez cukru
  4. Lahodná chuť

Dávkovanie

Užívajte 1 želé cukrík kedykoľvek počas dňa.


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: v 1 želé cukríku
Vitamín B6 0,7 mg
Melatonín 1 mg

Zloženie

Sladidlo (maltitol, sorbitol), voda, želatína, kyselina (kyselina citrónová), kokosový olej, poťahovacie činidlá (včelí vosk, karnaubský vosk), prírodná aróma (čučoriedková), farbivo (brilantná modrá FCF), melatonín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky nenahrádzajú vyváženú a rôznorodú stravu a zdravý životný štýl. Udržiavajte mimo dosahu malých detí. Nadmerné užívanie môže spôsobiť laxatívne účinky.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky