loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Lactose Killer - Czech Virus

Synergická kombinácia enzýmov pre jednoduchšie trávenie laktózy.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Lactose Killer ponúka synergickú kombináciu enzýmov, ktoré sú ideálne pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením laktózy. Obsahuje prírodné enzýmy laktázu (Tolerase® L) a lipázu, ktoré pomáhajú rozkladať laktózu a tuk v mlieku, aby sa znížila alebo úplne eliminovala nevoľnosť, nadúvanie a hnačka spôsobené nestrávenou laktózou. Použitie tohto doplnku stravy môže pomôcť tým, ktorí sa cítia nepohodlne po konzumácii mliečnych výrobkov. Prírodné enzýmy sú šetrné k tráviacemu systému a môžu byť ľahko začlenené do vašej každodennej stravy. 

Intolerancia na laktózu je stav, pri ktorom telo nemôže tráviť laktózu, čo je cukor prítomný v mlieku a mliečnych výrobkoch. Laktóza sa trávi pomocou enzýmu zvaného laktáza, ktorý sa vyskytuje v tenkom čreve. Pokiaľ telo nedokáže produkovať dostatok laktázy, laktóza prejde do hrubého čreva, kde sa stretne s baktériami, čo môže viesť k nepríjemným tráviacim problémom.

Symptómy intolerancie na laktózu sa môžu líšiť v závislosti od závažnosti stavu a množstva konzumovanej laktózy. Medzi najčastejšie symptómy patrí nadúvanie, hnačka, bolesť brucha a kŕče. Tieto príznaky sa zvyčajne objavujú niekoľko hodín po konzumácii potravín obsahujúcich laktózu. Intolerancia na laktózu nie je neobvyklý stav a môže sa vyskytnúť u ľudí všetkých vekových kategórií.

Laktáza je enzým, ktorý rozkladá laktózu na dva jednoduchšie cukry - glukózu a galaktózu. Laktóza je veľký cukor zložený z dvoch menších cukrov - glukózy a galaktózy - prepojených glykozidickou väzbou. Tento prepojený cukor je pre tráviace enzýmy čreva príliš veľký na to, aby ho mohli ľahko rozložiť. Preto je potrebný enzým laktázy, ktorý je schopný rozpojiť glykozidickú väzbu medzi glukózou a galaktózou.

Lipáza je enzým, ktorý pomáha rozkladať tuky v potrave. Tento enzým sa vyskytuje v pankrease a tiež v tenkom čreve a pomáha rozkladať tuky na malé kvapôčky, ktoré môžu byť ľahko vstrebávané črevným epitelom. Lipáza taktiež pomáha uvoľňovať mastné kyseliny, ktoré sú potrebné pre mnoho dôležitých funkcií v tele. Ide o úplne perfektný prídavok k laktáze pre maximálny účinok.

Tolerase® L je značková laktáza vyvinutá spoločnosťou DSM. Ide o geneticky modifikovanú verziu laktázy, ktorá je získavaná z kvasiniek, a je schopná rozkladať laktózu pri pH rozmedzí 4-7, čo zodpovedá podmienkam v žalúdku a tenkom čreve.

Výhody:

  1. Podpora trávenia mliečnych produktov
  2. Obsahuje nielen laktázu, ale naviac aj lipázu
  3. Balenie obsahuje 60 dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu pred jedlom obsahujúcim laktózu a dostatočne zapite vodou. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Lipáza 150 mg
Tolerase® L 50 mg (5000 FCC)

Zloženie

Veganská kapsula (hydroxypropylmethylcelulóza), rýžový škrob, lipáza, Tolerase® L (enzým laktáza).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy. 

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO