loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

BcaaMICRO 8:1:1 POWDER - Yamamoto

Doplnok poskytujúci 5 g aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) v pomere 8:1:1 vo forme prášku.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

BCAA  (z anglického Branched Chain Amino Acids) sú 3 esenciálne aminokyseliny - leucín, izoleucín a valín s rozvetveným reťazcom. Zastupujú až 40 % z celkových esenciálnych aminokyselín v tvojom tele a 14-18 % aminokyselín vo svaloch. BCAA.stimulujú syntézu bielkovín a teda tvorbu svalovej hmoty, zároveň chránia svaly pred katabolizmom, odburávaním svalov.

Patentovaný mikroenkapsulačný systém MCU-20® optimalizuje rozpustnosť a absorpciu, aby sa dosiahlo účinnejšie uvoľňovanie aktívnych zložiek, čím sa zvyšuje ich schopnosť interagovať s telom. Účinné látky sú zapuzdrené vo vezikule, ktorá môže mať veľkosť 1 až 10 µm. Jedna dávka môže obsahovať milióny mikrokapsúl, z ktorých každá je schopná uvoľniť účinné látky do tela.

Mnohé suroviny bežne používané vo svete doplnkov výživy majú limity rôzneho druhu (degradácia v gastrointestinálnom trakte, zlá rozpustnosť materiálu, ktorý môže vytvárať zrazeniny). Cieľová surovina tak nie je absorbovaná ani využitá v žiadanom množstve. Vďaka patentovanej mikroenkapsulačnej technike MCU-20® sa surovina najskôr rýchlo vysuší bez ovplyvnenia fyzikálno-chemických vlastností prvku a potom sa fragmentuje na extrémne malé mikrogranuly. Následne sa „zachytí“ v tenkých filmoch mikroenkapsulačného činidla, ktoré umožnia nielen chrániť a izolovať surovinu, ale tiež dokážu obmedziť akékoľvek nepríjemné pachy. Vďaka MCU-20® bolo aminokyselinám, ktoré sa vyznačujú nízkou rozpustnosťou a stabilitou vo vode, umožnené vstúpiť do novej éry, ktorej lesk účinnosti je zvýšený tým, že sa dá rýchlo a úplne rozpustiť bez tvorby zrazenín, pre oveľa vyššiu absorpciu.

Účinné látky, ako sú aminokyseliny a deriváty, sú často len čiastočne absorbované. Napríklad glutamín, z ktorého je 60-80 % absorbovaných črevom, zvyšok je príliš málo na to, aby uspokojil potreby našich svalov. S mikroenkapsulačnou technológiou MCU-20® prejde glutamín gastrointestinálnym traktom nepoškodený, aby bol 100 % absorbovaný. To isté platí pre arginín, kde sa asi 40 % perorálne podanej dávky stratí a znehodnotí žalúdočnými šťavami. Alebo prípad kreatínu, kde črevné enterocyty nie sú schopné absorbovať objemné mikrokryštály kreatínu. A užívanie kreatínu spolu so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom by mohlo byť ideálne na optimalizáciu ich vstrebávania, no kontraproduktívne pre tých, ktorí držia diétu. Technológia mikroenkapsulácie MCU-20® účinne zaručuje 100 % absorpciu obsiahnutých aktívnych zložiek!

Výhody:

  • Až 5 g BCAA v dennej dávke 6 tbl.
  • Patentovaný mikroenkapsulačný systém MCU-20®
  • Zaisťuje účinnú absorpciu príslušných účinných látok
  • Optimalizuje rozpustnosť a absorpciu, aby sa dosiahlo účinnejšie uvoľňovanie aktívnych zložiek
  • Žiadna degradácia v gastrointestinálnom trakte 

Dávkovanie

Zniešajte 7,5 g produktu (1 a 1/2 odmerky) s 300 ml vody a užívajte 1x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 7,5 g
Počet dávok v balení: (300 g) 40
BCAA 8:1:1 Cambridge AssuredTM 5 g
z toho L-leucin 4 g
z toho L-izoleucín 0,5 g
z toho L-valín 0,5 g

Zloženie

Cola Lime: Zmes BCAA Cambridge Assured™ 8:1:1 (L-leucín, L-valín, L-izoleucín, zahusťovadlo: polysorbát), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; arómy, karamelizovaný cukor, sladidlo: sukralóza.

Orange: Zmes BCAA Cambridge Assured™ 8:1:1 (L-leucín, L-valín, L-izoleucín, zahusťovadlo: polysorbát), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; arómy, farbivo: beta-karotén, sladidlo: sukralóza.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia alebo dlhší čas bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte zdrojom tepla a slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO