+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Fat Direct - Nutrend

Hlavný obrázok Fat Direct - Nutrend
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Efektívna zmes účinných látok zacielená výhradne na tuky.


Popis produktu

Hlavnou účinnou zložkou je extrakt z Wakame, morských rias, ktoré sú bohaté na pigment Fukoxanthín, ktorý podporuje proces chudnutia. Ďalším z extraktov použitých v tomto produkte je Garcínia kambodžská s obsahom kyseliny hydroxycitrónovej. Je vyhľadávaná pre svoje účinky pri chudnutí, znižuje vysoký cholesterol a hladinu vnútorného tuku, podporuje rýchle trávenie a pravidelné vyprázdňovanie. Napokon extrakt zo Zelenej kávy obsahuje kyselinu chlorogénovú, ktorá zabraňuje, znižuje absorpciu glukózy z čreva do krvi. Výsledko je nižšia hladina cukru v krvi po jedle a následne chudnutie aj pri nezmenenom kalorickom príjme. 

Od mnohých spaľovačov sa odlišuje aj tým, že neobsahuje stimulanty a preto je možné ho užívať aj vo večerných hodinách.  Účinné látky sú uzavreté pre presné dávkovanie do ľahko vstrebateľných kapsúl, ktoré je možné mať vždy pri sebe.

Výhody:

  1. Nočný spaľovač tukov
  2. S obsahom až 3 účinných látok
  3. Bez stimulantov a bez kofeínu

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie 30 minút pred spaním. Prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte. Maximálna denná dávka je 1 kapsula.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Hodnoty: v 1 kaps. v 100 g
Extrakt zo Zelenej kávy 350 mg 25 000 mg
Extrakz z Garcínie kambodžskej 125 mg 8 929 mg
Extrakt z morskej riasy Wakame 4,8 mg 343 mg
Rybí olej 200 mg 14 286 mg

Zloženie

Želatínová kapsula (želatína hovädzia, zvlhčovadlo glycerol, voda, farbivá E 171, E 120, E 172 a E 163), extrakt zo zelenej kávy (min. 45 % chlorogenových kyselín), sójový olej, rybí olej, extrakt garcinia cambogia (60 % kyseliny hydroxycitrónovej), kokosový olej, emulgátor sójový lecitín, zahusťovadlo včelí vosk, extrakt z morskej riasy wakame (50 % fukoxantínu).


Informácie pre alergikov

Obsahuje sóju.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky