loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Fat Burner X-1 - Still Mass

Obsahuje optimálne zloženie účinných látok pre spaľovanie tukov.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Väčšina prípravkov na redukciu hmotnosti je v tekutej alebo tabletovej forme. Fat Burner X-1 prináša nový spôsob ako spaľovať tuk, v práškovej forme si môžete vybrať z 2 príchutí.

Účinné látky:

 • L-karnitín tartrát usmerňuje prechod mastných kyselín do buniek, kde sa premieňajú na energiu.
 • Extrakt z Bielej vŕby je prírodná alternatíva aspirínu. Účinnou látkou je salicín, ktorý sa v organizmue pretvára na kyselinu acetylsalicilovú.
 • Acetyl L-karnitín predstavuje acetylovanú formu L-karnitínu, známeho a tradičného spaľovača tukov. V zmienenej forme je L-karnitín ešte účinnejší a používa sa na redukciu hmotnosti a odbúravanie tuku. Jednou z kľúčových schopností acetyl L-karnitínu ako je jeho schopnosť oxidovať mastné kyseliny, narušovať ich pevné väzby, čím napomáha telu zbaviť sa nežiadúceho tuku a efektívne ho spracovať na využiteľnú energiu.
 • Inozín zvyšuje zásobovanie svalov kyslíkom, čo je potrebné pri spaľovaní tukov. Počas výkonu zabezpečuje vysokú energetickú hladinu, zlepšuje výkonnosť a efektivitu tréningu. Znižuje tvorbu kyseliny mliečnej, podporuje srdcovú činnosť a krvný obeh.
 • Taurín pôsobí ako energizér, čím stimuluje mozgovú aktivitu a prekrvenie mozgu. Ďalej podporuje srdcovo-cievny systém, posilňuje imunitu a zrýchľuje trávenie. Pre spaľovanie tukov je účinný v kombinácii s L-karnitínom a kofeínom.
 • Kofeín má silný stimulačný účinok na nervovú sústavu. Zvyšuje psychickú aktivitu a schopnosť koncentrácie, odstraňuje únavu.
 • BCAA instant zvyšujú energiu a silu. Počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej. Zvyšujú vylučovanie rastového hormónu.
 • L-Tyrozín zvyšuje koncentráciu pri fyzickom a psy,hickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu. Urýchľuje regeneráciu, zvyšuje fyzickú výkonnosť, zrýchľuje spaľovanie tukov a redukciu nadváhy. Je základom pre vznik hormónov adrenalín a nonadrenalín, stresových hormónov, ktoré mobilizujú organizmus.
 • Green Tea je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (katechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). Obsahuje prírodný kofeín, ktorý môže aktivovať centrálny nervový systém a tým zvýšiť schopnosť tela spaľovať kalórie a ďalšie nežiadúce tuky. Tento proces je známy ako termogenéza, podporujúca chudnutie.
 • L-arginín báza zabraňuje rozkladu tkanív a podporuje regeneráciu svalstva.
 • Vitamín C je nenahraditeľný pre imunitný systém. Podporuje tvorbu kolagénu a je dôležitý pre normálnu funkciu krvných ciev. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • MCT olej je tuk zo stredne dlhým reťazcom. Neukladá so vo forme tuku, ale naopak sa rýchlo vstrebáva. Zrýchľuje metabolizmus a je využiteľný ako zdroj energie, šetrí svalovú hmotu pred rozpadom. Zlepšuje metabolizmus bielkovín a sacharidov, šetrí svalový glykogén, podporuje vstrebávanie vápnika a draslíka. Tieto super vlastnosti ocenia osoby s nadváhou počas redukčnej diéty alebo športovci na doplnenie energie, využiteľnej počas tréningu.

Výhody:

 1. Viaczložkový spaľovač
 2. Sladený stéviou
 3. Ochutená prášková forma

Dávkovanie

Rozmiešajte 15 g v 200 ml vody 30 minút pred zvýšeným telesným výkonom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Green Apple) 15 g
Počet dávok v balení: (600 g) 40
Hodnoty: v 15 g v 100 g
Energetická hodnota 130 kJ/30,6 kcal 866 kJ/203,8 kcal
Bielkoviny 0,37 g 2,5 g
Sacharidy 0,62 g 4,27 g
Tuky 2,2 g 14,7 g
Vláknina 2,83 g 18,87 g
MCT Oil 2,2 g 14,7 g
Inozín 0,5 g 3,33 g
Acetyl L-karnitín 2 g 13,33 g
L-karnitín tartrát 1 g 6,66 g
L-arginín báza 0,5 g 3,33 g
Taurín 0,5 g 3,33 g
BCAA 2:1: Instant 2 g 13,32 g
Extrakt Green Tea 25 % 0,2 g 1,32 g
Extrakt z Vŕby bielej 0,1 g 0,66 g
Kofeín 0,1 g 0,66 g
Vitamín C 0,5 g 3,33 g
L-tyrozín 0,5 g 3,33 g
Inulín 3,15 g 21 g

Zloženie

Green apple: Inulín MCT oil, BCAA 2:1:1 instant (leucín, valín, izoleucín), acetyl L-karnitín, L-karnitín tartrát, kyselina citrónová (E330), kyselina L askorbová (vitamín C), inozín, taurín, L-tyrozín, L-arginín báza, extrakt green tea 25 %, oxid kremičitý (E551), aróma zelené jablko, kofeín bezvodý, extrakt bielej vŕby, sladidlo (glykozidy steviolu (E960), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Lemon: Inulín MCT oil, BCAA 2:1:1 instant (leucín, valín, izoleucín), acetyl L-karnitín, L-karnitín tartrát, kyselina citrónová (E330), kyselina L askorbová (vitamín C), inozín, taurín, L-tyrozín, L-arginín báza, extrakt green tea 25 %, oxid kremičitý (E551), aróma citrón, kofeín bezvodý, extrakt bielej vŕby, sladidlo (glykozidy steviolu (E960), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Informácie pre alergikov

Obsahuje sóju (sójový lecitín).

Upozornenie

Nie je vhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výrobok sa nesmie kombinovať s alkoholom. Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO