loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Creatine Alkaline - Peak Performance

Kreatínová receptúra, ktorá je absorbovaná lepšie ako klasický monohydrát kreatínu, a preto je účinnejšia a lepšie tolerovaná. Pre tých, ktorí majú problémy s klasickým kreatín monohydrátom, je Creatine Alkaline rozumnou alternatívou.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do stredy?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Creatine Alkaline je veľmi dobre tolerovaný doplnok kreatínu s kyslým tlmivým roztokom, ktorý bráni premene kreatínu na kreatinín. Ak ste nikdy predtým neužívali doplnky kreatínu alebo ste si od užívania kreatínu dali dlhšiu pauzu a zásoby kreatínu sú prázdne, môžete očakávať zvýšenie hmotnosti doplnením Creatine Alkaline. Je optimalizovaný komplexom vitamínov skupiny B pre lepšiu asimiláciu a využitie. Forma kapsuly je navyše praktická na cestách.

Efektívne budovanie svalov môže prebiehať iba s dostatočným a čo najstálejším prísunom aminokyselín. Mali by ste si preto tiež dodávať rýchle (najmä ráno po vstávaní, pred a po tréningu) a pomalé bielkoviny a prípadne ďalšie substráty na podporu procesov Creatine Alkaline.

Špeciálny kyslý tlmivý roztok alkalického kreatínu chráni kreatín pred premenou na neúčinný kreatinín žalúdočnou kyselinou alebo inými kyslými tekutinami, ako je džús. Kreatinín je zbytočný organický odpad nepoužitého kreatínu a môže znečisťovať organizmus. Kreatinín môže poškodiť obličky a je často príčinou intolerancie, ako je nevoľnosť, plynatosť, hnačky a svalové kŕče asi u 10-20 % športovcov. Alkalická receptúra ​​sa vyhýba možným vedľajším účinkom a zdôrazňuje známe účinky kreatínu.

Vyše tridsať vedeckých štúdií sa zaoberalo funkčnosťou kreatínu. Je nesporné, že 3 g kreatínu denne zvyšuje fyzickú výkonnosť v silovom tréningu s vysokou rýchlosťou v kontexte krátkodobého, intenzívneho fyzického stresu, ako to môžu predstavovať tréningové zostavy.

Ďalej je kreatín zmiešaný s vysokodávkovými vitamínmi B6 a B12, čo pomáha znižovať únavu a podporuje normálny metabolizmus bielkovín a glykogénu. Vitamín B12 má tiež úlohu v delení buniek.

Výhody:

  1. Stabilný kreatín s kyslým tlmivým roztokom
  2. Žiadna premena na kreatinín a dobrá absorpcia
  3. Komplex vitamínov skupiny B
  4. Ideálny pre ambicióznych športovcov pred alebo po tréningu

Dávkovanie

Užívajte 5 kapsúl s minimálne 300 ml tekutiny, ihneď po tréningu alebo v netréningové dni ráno.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 kaps.
Počet dávok v balení: (150 kaps.) 30
Niacín 32 mg
Vitamín B6 2,8 mg
Vitamín B12 5 µg
Kreatín monohydrát 3 000 mg
Hydrogenuhličitan sodný 1 300 mg

Zloženie

Kreatín monohydrát (60 %), hydrogenuhličitan sodný, obal kapsuly (hovädzia želatína, farba: oxid titaničitý), protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín (zelenina), nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú základné požiadavky na funkčnosť tohto produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Výrobca

Peak Performance Products S.A., 1. Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembursko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO