loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Creatin Akg - Still Mass

Kombinácia kreatínu a AKG (alfaketoglutarátu) v pomere 2:1.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Creatin Akg vyniká vysokou stabilitou pri prechode tráviacim traktom, čím zaručuje maximálne množstvo kreatínu, ktoré sa dostane do svalových buniek. Jedna z najnovších foriem je kombinácia kreatínu a alfa-ketoglutarátu (známa tiež pod skratkou kreatín AKG). Je to v podstate kreatín naviazaný na molekuly AKG, v pomere 2:1. Vzhľadom na lepšiu absorpciu kreatínu AKG a vychytávanie svalovými bunkami stačí užívať o niečo nižšie dávky ako v prípade jednoduchého kreatínu monohydrátu, pri zachovaní rovnakej účinnosti.

Kreatín je priamym zdrojom energie ATP.  Zväčšuje objem svalových buniek, čím zvyšuje silu a nárast telesnej hmotnosti. V tele je nízke množstvo kreatínu, ktorý vystačí len na niekoľko sekúnd intenzívneho výkonu. Podaním kreatínu po telesnej záťaži zlepšuje regeneráciu a znižuje tvorbu kyseliny mliečnej až o 70 %.  Naviac, AKG je 1 z medziproduktov aeróbnej tvorby energie v tzv. Krebsovom cykle. Táto metabolická cesta sa využíva na obnovu bezprostredného zdroja energie ATP v prestávkach medzi jednotlivými sériami.

Výhody:

  1. Podporuje zvyšovanie sily
  2. Zvyšuje rast svalovej hmoty
  3. Lepšie zotavenie medzi sériami
  4. Nižšie dávkovanie v porovnaní s jednoduchým kreatínom

Dávkovanie

3x denne rozmiešajte 3 g v 300 ml vody. Počas doby užívania je vhodný zvýšený príjem tekutín. Užívajte 30-60 minút pred telesným výkonom, po výkone alebo v priebehu dňa medzi jedlami. Príprava nápoja do zásoby alebo dlhšie trvajúce tepelné spracúvanie nie je vhodné. Návod na prípravu je nutné dodržať.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 g
Počet dávok v balení: (500 g) ~166
Kreatín AKG 98 g
Kreatín 64-66 g
AKG (kyselina alfa-keto-glutarová) 34-36 g

Zloženie

Kreatín AKG.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby trpiace neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Prípravok sa používa pri zvýšenej telesnej námahe. Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK