loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Animal Test - Universal

Prináša brutálne výsledky v náraste svalovej hmoty a sily. Protestosterónový doplnok, ktorý obsahuje vysokoúčinné extrakty.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Animal Test je legálny doplnok výživy pre náročných. Vybuduj si čistú svalovú hmotu v čo najkratšom čase a bez vedlajších účinkov. Animal Test je cesta k monštruóznej postave a k neohraničenej sile. Je to najsilnejší produkt z rady Animal.

Pro-androgénne zloženie Animal Test obsahuje dynamicky pôsobiace rastlinné výtažky a látky zvyšujúce hladinu voľného i celkového testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalstva a zároveň k zväčšeniu reálnej sily.

Animal Test obsahuje:

Kyselina arachidonová: Ide pravdepodobne o najdôležitejší komponent tohto doplnku. Kyselina arachidonová je zlúčenina nevyhnutná pre správný chod ľudského organizmu. Napriek tomu, že si ju telo dokáže samo vytvoriť z kyseliny linolovej, prakticky sa nenachádza v strave. Kyselina arachidonová je nevyhnutná pre produkciu medzi inými prostaglandínov, dôležitých činiteľov v procese rastu svalovej hmoty a spaľovaní tukového tkaniva.

Zavedená do doplnkov určeným športovcom bola vďaka objavu Williama Llewellyna, amerického steroidového guru. Teraz bol tento komponent patentovaný. Kyselina arachidonová, podávaná zvnútra zväčšuje svalovú hmotu práve vďaka zvýšenej produkcii prostaglandínov, to je hlavných regeneračných látok v organizme. Výsledok je priamo úmerný dávke – čím viac kyseliny arachidonovej je užitej, tým rýchlejšie a účinnejšie bude pri tréningu poškodené svalové tkanivo zregenerované. Tým pádom dochádza k podstatne väčšiemu nárastu hmotnosti a sily.

Naviac, kyselina arachidonová zväčšuje množstvo androgénnych receptorov a zvyšuje hladinu IGF-1. Z výsledkov testu, zisťujúceho účinnosť kyseliny arachidonovej v jednom z najpopulárnejších amerických servisov, uskutočňovaného beta-testermi, bol zaznamenaný nárast svalovej hmoty do 8 kg v dobe 50 dní.

3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran: Je to extrakt zo žihľavy. Vyznačuje sa zaujímavým pôsobením na ľudský organizmus. Ako ukazujú prvé výskumy spôsobuje zvýšenie hladiny voľného testosterónu podstatne výraznejšie, ako výtažok z ovsa, ktorý bol doposiaľ rozšíreným komponentom diétnych doplnkov. Tento komponent je inhibítor SHBG, to je globulínov zväzujúcich pohlavné hormóny, ktoré tým, že sa spoja s molekulou napr. testosterónu, spôsobia jej deaktiváciu. Naviac, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogénne pôsobenie, čo zabraňuje aromatizácii, a pôsobenie testosterónu je vďaka tomu výraznejšie.

Výtažok z rastliny Cissus Quadrangularis: Dodáva organizmu anabolické ketosteroidy. Je dokázané, že ketosteroidy zväčšujú silu svalov a ich hmotu, spôsobujú zrýchlenie regenerácie a znižujú hladinu kortizolu (hormón, ktorý stupňuje rozpad svalov pri tréningu). Naviac, okrem anabolických vlastností, je Cissus quadrangularis taktiež antioxidant a zlepšuje funkčnosť kĺbov.

Trans Resveratrol (Trans –3,5,4´-trihydroxystilbén), Agaricus Bisporus (Pečiarka dvojvýtrusná) a Hesperetín (3´,5,7-trihydroxy-4´-methoxyflavon): Ide o komponenty so silnými antiestrogénnymi účinkami. Hesperetín pôsobí ako inhibítor aromatázy, a preto nedochádza k nadmernej produkcii estrogénov. Trans resveratrol sa spojí s estrogénnym receptorom, bez akejkoľvek receptorovej informácie, preto je vylúčená schopnosť k spojeniu sa s ním už existujúcich molekúl estrogénov.

Extrakt z Pepra čierneho a 6'7'- Dihydroxibergamottín: Posledné dva komponenty významne zlepšujú vstrebávanie obsiahnutých komponentov v doplnku, sú všeobecne využívané v rôznych doplnkoch. Zabraňujú predbežnému rozpadu komponentov v pečeni, čo uľahčuje ich vstrebávanie do krvného obehu.

Výhody:

  1. Extra silná formula pre zbýšenie testosterónu
  2. Napomáha nárastu svalovej hmoty
  3. Podporuje zvýšenie sily
  4. Balenie s obsahom 21 dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 sáčok denne spolu s jedlom počas 21 dní. V tréningové dni užívajte 1 sáčok pak spolu s predtréningovým jedlom. Animal Test funguje ideálne v spojení s intenzívnym tréningom a zvýšeným príjmom kvalitných kalórií a bielkovín. Je tiež nutné dodržiavať správny pitný režim počas užívania Animal Testu. Pre najlepšie výsledky užívajte 2 balenia po sebe počas 42 dní. Potom prerušte užívanie na 4 týždne. Počas tejto doby sa odporúča užívať Animal M-Stak pre zachovanie nárastu čistej svalovej hmoty.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (21 pakov) 21
Pro-Androgen Complex 2 500 mg
Pŕhľava dvojdomá (Urtica Dioica, koreň) (3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran)
Extrakt z Cissus Quadrangularis (koreň) (ketosteróny)
Pohánkovec japonský (Polygonum Cuspidatum, koreň)
(Trans-3,5,4´-trihydroxystibene (trans resveratrol))
Pečiarka dvojvýtrusná (Agaricus Bisporus) (polysacharidy)
3´,5,7-Trihydroxy-4´-Methoxyflavóny (Hesperetín)
Hypertrophic Response Complex 1 500 mg
Kyselina arachidonová (40 % in a Proprietary Fatty Acid/Oil Blend)
Grapefruit (6´,7´- Dihydroxybergamottín) (semeno)
Extrakt z Pepra čierneho (Piper Nigrum, plod)

Zloženie

Želatína (siričitany), glycerín, stearan horečnatý, voda, farbivo (karamel), oxid kremičitý, farbivo (FD&C červená #40, FD&C modrá #1).

Informácie pre alergikov

Obsahuje siričitany. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva aj mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Upozornenie

Neužívajte pokiaľ je u vás riziko vzniku alebo trpíte chorobou pečene, štítnej žľazy, psychickou chorobou, úzkosťou, depresiou, záchvatovou chorobou, cukrovkou, astmou, vysokým krvným tlakom, vysokým cholesterolom, artritídou, chorobou srdca, mŕtvicou, v prípade tehotenstva, ak trpíte akýmkoľvek zápalovým ochorením, máte diétu so zákazom konzumácie červeného mäsa. Konzultujte užívanie so svojím lekárom, ak pravidelne užívate lieky alebo trpíte nejakou chorobou. Konzultujte užívanie so svojím lekárom, ak užívate lieky proti depresii, MAO inhibítor alebo iné lieky na predpis. Nevhodný pre deti, ženy a starších ľudí. Prestaňte užívať ak sa u vás objaví závrat, nespavosť, trasenie, nervozita, bolesť hlavy alebo nepravidelný srdcový tep. Registrovaní športovci konzutujte užívanie s príslušnou komisiou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO