loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Stak - Universal

Animal Stak od firmy Universal je vysokoúčinný prírodný stimulant testosterónu.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Animal Stak umožňuje vyťažiť najviac z anabolických hormónov, ktoré sa dajú v organizme nájsť prirodzenou cestou.

V organizme dospelého človeka je 300-1 000 ng/dl celkového „viazaného“ testosterónu. Keby nám to vyhovovalo, nebol by žiaden problém. Ale žiaľ, situácia je iná. Je totiž veľký rozdiel medzi voľným a viazaným testosterónom. Iba zlomok - 2 % celkového množstva testosterónu sa v organizme nachádza v aktívnej, neviazanej forme. Z toho vyplýva, že aj keď má telo 700 ng/dl celkového testosterónu, z toho je len 7 ng/dl voľného testosterónu, ktorý je schopný preniknúť do bunky a naviazať na androgénový receptor.

Je to ako keby bol testosterón zavretý za nejakými veľkými dverami. Preto je namieste otázka, čo by bolo potrebné urobiť, aby sme zúžitkovali aj 98 % zvyšku testosterónu nachádzajúceho sa v našom tele. To je dobrá otázka. Keby sme ju vyriešili, začali by sa písať nové dejiny zúžitkovania testosterónu. Animal Stak bol vytvorený, aby sa dokázalo zúžitkovať aj tých 98 % viazaného testosterónu, ktorý doteraz nebol dostupný. 

Ako to vlastne funguje? Testosterón u mužov produkujú semenníky a nadobličky. Keď sa začne vylučovať, naviaže na transportné bielkoviny, akými je napríklad globulín viažúci kortizol, globulín viažúci pohlavný hormón (sex hormon biding globulin – SHBG) a albumín. Testosterón sa viaže slabo na albumín a globulín viažúci kortizol. Ale silne sa viaže na SHBG. Slabé väzby sa dajú rozviazať. Teda voľný testosterón a slabo viažuci sa testosterón môžeme považovať za prístupnú hromadu. Testosterón viažúci sa na SHBG už nemôžeme považovať za taký, pretože silná väzba sa nedá rozviazať a tak nemôže vytvoriť inú väzbu s androgénovým receptorom.

SHBG vzniká v pečeni. Má vysokú afinitu k testosterónu. Testosterón a SHBG sú voči sebe antagonické. Zmeny ktoré nastali na úrovni SHBG významnou mierou ovplyvňujú bioaktívnu hladinu testosterónu (voľné respektíve na albumín sa viažúce frakcie testosterónu). Vo všeobecnosti, ak sa hladina SHBG zvyšuje, koncentrácia voľného testosterónu v porovnaní s množstvom celkového testosterónu klesá, a naopak. Ak sa hladina voľného testosterónu zvyšuje, zvýši sa aj hladina celkového testosterónu a poklesne hladina SHBG.

Dôležité je, že keď znížime hladinu SHBG zvýši sa aj hladina celkového testosterónu a v súvislosti s tým narastie aj množstvo bioaktívneho testosterónu. Zaklínadlom je bioaktívny testosterón. Na úrovni SHBG je v spojení s estrogénom (úroveň SHBG u žien je vyššia ako u mužov). Estrogén stimuluje produkciu SHBG. Nakoľko sa na testosterón ľahšie nadväzuje ako na estrogén, zvýšená hladina SHBG môže ľahko vyvolať príznaky estrogenizácie, no to nie je dobré. Nakoľko vplyv SHBG na estrogén a testosterón je taký významný, stalo sa záujmom ťažkých atlétov, aby hladinu SHBG v záujme maximálneho nárastu svalov mali pod kontrolou. Nezabúdajme ani na to, že hladina SHBG sa aj v pokročilom veku zvyšuje a je v súlade s klesajúcou hladinou testosterónu.

Na základe týchto poznatkov vznikol Animal Stak, aby dokonale využil možnosti organizmu. Znížením hladiny SHBG môžeme zvýšiť množstvo aktívneho testosterónu. Voľný testosterón je veľmi dôležitý k nárastu svalov a sily. Aby sme mohli znížiť hladinu SHBG, musíme zvýšiť vlastnú schopnosť organizmu produkovať testosterón. Zároveň ostatné účinné látky nachádzajúce sa v Animal Stak zabránia konverzii testosterónu na DHT. Taktiež bránia aromatizácii preto, aby hladina estrogénu poklesla, tým sa naplní účinok Animal Stak. Zo strany biochemických procesov odohrávajúcich sa v organizme napomáha prirodzenému mechanizmu produkujúcemu testosterón.

Ak si pripravený vykročiť ďalej, je tu čas pre Animal Stak.

Výhody:

  1. Zvyšuje hladinu voľného testosterónu
  2. Podporuje nárast novej svalovej hmoty
  3. Zlepšuje využitie testosterónu v organizme

Dávkovanie

Užívajte 1 balíček denne po dobu 21 dní.  V tréningové dni užívajte 30-45 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte pred spaním. Pre lepšie výsledky užívajte 3 týždne, potom 1 týždeň vynechajte. Najlepšie výsledky dosiahnú osoby staršie ako 25 rokov. Animal Stak je vhodné užívať v kombinácii s Animal Test alebo M-Stak pre maximálne svalové prírastky.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (21 pakov) 21
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCI) 10,5 mg
Horčík (ako oxid) 450 mg
Zinok (ako oxid) 30 mg
Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 1 000 IU
Protestosterónový komplex: 1 500 mg
Extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus Terrestris)
(štandardizovaný pre protodioscín & steroidné saponíny)
Tongkat ali prášok (Eurycoma Longifolia)(koreň)
Extrakt z Tongkat ali (Eurycoma Longifolia)(koreň)
(Eurypeptidy, glykosaponíny & polysacharidy)
Senovka grécka (Fenugreek)(semeno)(steroidné saponíny)
Koreň z Pŕhľavy dvojdomej
Extrakt z koreňa Žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii)
Hormonálna podpora rastu: 1 500 mg
Komplex arginínu (arginín HCI, acetyl-L-karnitín arginát dichlorid)
L-alanyl-Lglutamín
Hovädzí sérový albumínový koncentrát
Alfa Glycerylfosforylcholín (alfa GPC)
Komplex anti-aromatázy: 300 mg
Pohánkovec japonský (Polygonum Cuspidatum)(koreň)(resveratrol)
D-glukarát vápenatý
Diindolylmetán (DIM)
Hormonálna zosilňovacia zmes: 500 mg
L-karnitín fumarát
Glycín propionyl L-karnitín HCI
Quercetin
Astaxantín
Regeneračný podporný komplex: 500 mg
Extrakt z Pestreca mariáskeho (Milk Thistle)(semeno)(silymarín)
Kozinec (Astragalus)(koreň)
Extrakt z Withanie opojnej (Ashwagandha)(koreň)
Na-R-alfa lipoová kyselina (Na-R-ALA)
Koenzým Q10

Zloženie

Želatína (kapsula, siričitany), fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, oxid kremičitý, kyselina steárová, oxid titaničitý, sója, farbivo FD&C modrá #1, FD&C žltá #5&6.

Informácie pre alergikov

Obsahuje sóju a vajcia. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom. Užívanie tohto produktu môžu byť zakázané v niektorých atletických zväzoch. Športovci by mali užívanie konzultovať so svojimi zväzmi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO