+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Animal Cuts - Universal

Hlavný obrázok Animal Cuts - Universal
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Predaj skončil

Ospravedlňujeme sa, ale predaj tohto tovaru už skončil.


Stručný popis

Ak sa chceš stať vyrysovaným obyčajný spaľovač ti nestačí.


Popis produktu

„S Animal Cuts som sa vyvíjal neuveriteľným spôsobom, dokonca ani mne sa to nechcelo veriť! Za prvého poldruha týždňa som sa zbavil 5 kg tuku tak, že sa zväčšila moja svalová hmota. Moje miery v páse sa zúžili o desať centimetrov. Mňa Animal Cuts presvedčil, už sa nemôžem dočkať výsledku po dvoch cykloch.“ – J. Leblanc

Kardio je nasávanie. Nie je v ňom žiadna krása. Nie sú veľké závažia. Čo ale je, to je nudné a bolestivé. Ale robíš to preto, lebo sa musí. To je to potrebné zlo. Prečo by to nemohlo byť ľahšie? Prečo by sa nemohli tieto tréningové etapy skrátiť, zefektívniť? Prečo môžu získavať výhody len profesionálni kulturisti? Animal Cuts je formula na vyrysovanie svalov takej účinnosti, že ju používajú aj profesionáli. Ak sa pripravuješ na súťaže alebo ak sa len chceš dostať do špičkovej formy, potrebuješ surovú silu Animal Cuts.

Nie je v tom nijaká chyba, Animal Cuts sa na trhu nedá s ničím porovnať. Tento produkt je vyhotovený k vyrysovaniu svalov špeciálne pre profesionálov, ktorí sa pripravujú na súťaže. To je oveľa viac ako tradičná termogénna formula na spaľovanie tuku. Na trhu je to jediný komplexný prostriedok na úplné vyrysovanie svalov. Pozri si akýkoľvek iný spaľovač tuku. Nájdeš v ňom základné termogénne účinné látky a ešte jeden - dva iné komponenty, v množstve signálnej hodnoty. Tento produkt je sám termogénny spaľovač tuku. Termogenéza podporuje proces látkovej výmeny, tým je spaľovanie kalórií oveľa účinnejšie.

Ale termogenéza sa nedostaví u každého rovnako. Možno, že si už predtým skúšal niečo podobné. Možno, že cez deň piješ veľa kávy a minerálnej vody. Ale organizmus si na to v priebehu nepretržitého užívania ľahko zvykne, a preto sa účinnosť zníži.

Pre mnoho športovcov je termogénny účinok príliš silný. Ak je tvojim problémom odbúranie usadeného tuku alebo nízka schopnosť organizmu spotrebúvať kalórie, je možné, že si rezistentný na inzulín. To je stav, počas ktorého sa veľmi ťažko zbavuje usadeného telesného tuku. Zhoršené funkcie neurotransmiterov taktiež sťažujú život, a tak ľahko môžeš začať hltať. Tvojim problémom možno nie je ani telesný tuk, ale uskladňovanie prebytočného množstva vody. Darmo je percento tvojho telesného tuku nízke, ak si zavodnený. Od vody medzi tkanivami síce vyzeráš plný ale ako mäkkýš. Prekryje tónované svalstvo. Podstatou je, že športovec, aby jeho svalstvo bolo členité a vyrysované, musí prekonať mimoriadne veľa prekážok. Ak si tak dosiahol málo úspechov s tradičnými spaľovačmi tuku, teraz už aspoň vieš, prečo to všetko bolo. Pravdepodobne si aplikoval taký spaľovač tuku, ktorý nezodpovedal tvojim požiadavkám.

Len Animal Cuts zodpovedá všetkým očakávaniam, ktoré sú kladené na spaľovače tuku. Animal Cuts je komplexný, univerzálny produkt. V každom paku nájdeme 30 aktívnych účinných látok. Počas 21 dní, každý deň, si aplikuješ do organizmu takmer 7500 mg čistej účinnej látky spaľujúcej tuky.

Výhody:

  1. Profesionálny spaľovač tukov
  2. Viac ako 30 účinných látok
  3. Pre vyrysované svaly

Dávkovanie

Užívajte 2 paky denne po dobu 3 týždňov. Jeden pak môžete užiť hneď ráno a druhý o 4-6 hodín neskôr. Po 3-týždňovej kúre, 1 týždeň vynechajte. Takýto 4-týždňový cyklus opakujte, kým nedosiahnete svoj cieľ. Stimulačný komplex je obsiahnutý v červenej kaspule, odvodňovací komplex v modrej.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (42 pakov) 42
Stimulant Complex 750 mg
Bezvodý kofeín
Kola orech (semeno)
Paulínia nápojová - guarana (semeno)
Yerba Mate (list)
Extrakt z malín
Metabolic Complex 750 mg
Extrakt zo Zeleného čaju (polyfenoly/EGCG)
Extrakt z čaju Oolong (polyfenoly)
Extrakt z Čierneho čaju (polyfenoly)
Extrakt z kávových zŕn (polyfenoly)
Extrakt z listov Bieleho čaju (polyfenoly)
Thyroid Complex 350 mg
L-tyrozín
Extrakt z listov Olivovníka (15 % oleuropeín)
Šalvia lekárska (list)
Water Shedding Complex 800 mg
Koreň Púpavy (taraxol, taraxerol)
Pŕhľava dvojdomá koreň
Lopúch väčší koreň
Buchu (list)
Borievka (plod)
Zeler voňavý (semeno)
Nootropic Complex 500 mg
Pupočník ázijský (nadzemné časti)
Cholín (ako bitartrát)
Bakopa drobnolistá (bacopasidy A & B) (list)
Cortisol Inhibiting Complex 300 mg
Witánia opojná (withanolidy)
Všehoj ázijský (koreň)
Fosfatidylserín
Magnólia lekárska extrakt
CCK Boosting Complex 300 mg
Gymnema lesná (list)
Jablkový pektín (plod)
Škorica (kôra)
Bioavailability Complex 500 mg
Ďumbier lekársky koreň (gingeroly, shogaoly)
Cayenne (plod)
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamoltin) (kôra)
Quercetín
Naringín (citrus)
Extrakt z Pepra čierneho

Zloženie

Želatína (sulfity), fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, kyselina stearová, oxid titaničitý, sója, farbivo FD&C blue #1, FD&C red #40, FD&C yellow #6, FD&C yellow #5.


Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.


Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Pred začatím užívania sa poraďte so svojím lekárom, ak máte alebo sa vo vašej rodinnej anamnéze vyskytuje ochorenie srdca, štítnej žľazy, pečene, obličiek, cukrovka, vysoký krvný tlak, opakujúce a bolesti hlavy, depresia prípadne iné psychické ochorenia, glaukóm, sťažené močenie, zväčšená prostata, záchvatové ochorenia, ak užívate inhibítor monoaminoxidázy (MAOI), antidepresíva, lieky na predpis alebo voľnopredajné, iné doplnky výživy. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Obsahuje kofeín. Nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.


Hodnotenie

4.8
15 hodnotení

Novinky