+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Animal Cuts - Universal

Hlavný obrázok Animal Cuts - Universal
 
  • odporúčame Vám tento produkt
  • tento produkt patrí medzi najpredávanejšie produkty

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
Špeciálna akciová cena. Nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
42 sáčkov49.86 €30%34.90 €


Stručný popis

Animal Cuts - Universal: Keď sa chceš stať vyrysovaným obyčajný spalovač ti nestačí.


Popis produktu

„S Animal Cuts som sa vyvíjal neuveriteľným spôsobom, ešte ani mne sa to nechcelo veriť! Za prvého poldruha týždňa som sa zbavil 5 kg tuku tak, že sa zväčšila moja svalová hmota. Moje miery v páse sa zúžili o desať centimetrov. Mňa Animal Cuts silne presvedčil, už sa nemôžem dočkať výsledku po dvoch cykloch.“ – J. Leblanc

Kardio je nasávanie. Nie je v ňom žiadna krása. Nie sú veľké závažia. Čo ale je, to je nudné a bolestivé. Ale robíš to preto, lebo sa musí. To je to potrebné zlo. Prečo by to nemohlo byť ľahšie? Prečo by sa nemohli tieto tréningové etapy skrátiť, zefektívniť? Prečo môžu získavať výhody len profesionálni kulturisti? Animal Cuts je formula na vyrysovanie svalov takej silnej účinnosti, že ho používajú aj profesionáli. Ak sa pripravuješ na súťaže alebo ak sa len chceš dostať do špičkovej formy, potrebuješ surovú silu Animal Cuts.

Nie je v tom nijaká chyba, Animal Cuts sa na trhu nedá s ničím porovnať. Tento produkt je vyhotovený k vyrysovaniu svalov špeciálne pre profesionálov, ktorí sa pripravujú na súťaže. To je oveľa viacej, ako tradičná termogénna formula na spaľovanie tuku. Je to na trhu jediný komplexný prostriedok na úplné vyrysovanie svalov. Pozri si akýkoľvek iný spaľovač tuku. Nájdeš v ňom základné termogénne účinné látky a ešte jeden - dva iných komponentov, v množstve signálnej hodnoty. Tento produkt je sám termogénny spaľovač tuku. Termogenéza podporuje proces látkovej výmeny, tým je spaľovanie kalórií oveľa účinnejšie.

Ale termogenéza sa nedostaví u každého rovnako. Možno, že si už predtým skúšal niečo podobné. Možno, že cez deň piješ veľa kávy a minerálnej vody. Ale organizmus si na to v priebehu nepretržitého užívania ľahko zvykne, a preto sa účinnosť zníži.

Pre veľa športovcov je termogénny účinok príliš účinný. Ak je tvojim problémom odbúranie usadeného tuku, alebo nízka schopnosť organizmu spotrebúvať kalórie, je možné, že si rezistentný na inzulín. To je stav, počas ktorého sa veľmi ťažko zbavuje usadeného telesného tuku. Zhoršené funkcie neurotransmiter taktiež sťažujú život, a tak ľahko môžeš začať hltať. Tvojim problémom možno nie je ani telesný tuk, ale uskladňovanie prebytočného množstva vody. Darmo je percento tvojho telesného tuku nízke, ak si zavodnený. Od vody medzi tkanivami síce vyzeráš plný ale ako mäkkýš. Prekryje tónované svalstvo. Podstatou je, že športovec, aby jeho svalstvo bolo členité a vyrysované, musí prekonať mimoriadne veľa prekážok. Ak si tak dosiahol málo úspechov s tradičnými spaľovačmi tuku, teraz už aspoň vieš, prečo to všetko bolo. Pravdepodobne si aplikoval taký spaľovač tuku, ktorý nezodpovedal tvojim požiadavkám.

Len Animal Cuts zodpovedá všetkým očakávaniam, ktoré sú kladené na spaľovače tuku. Animal Cuts je komplexný, univerzálny produkt. V každom paku nájdeme 30 aktívnych účinných látok. Počas 21 dní, každý deň, si aplikuješ do organizmu takmer 7500 mg čistej účinnej látky spaľujúcej tuky.


Dávkovanie

Užívajte 2 paky denne po dobu 3 týždňov. Jeden pak môžete užiť hneď ráno a druhý o 4-6 hodín neskôr. Po 3 týždňovej kúre jedeň ťýždeň vynechajte. Takýto 4 týždňový cyklus opakujte kým nedosiahnete svoj cieľ. Doporučuje sa užívať na lačný žalúdok. Každý pak obsahuje 20mg synefrínu a 200mg kofeínu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1sáčok
Počet dávok v balení: 42
Stimulant Complex 750 mg
Caffeine Anhydrous
Kola Nut (seed)
Guarana (seed)
Yerba Mate (leaf)
Raspberry Ketones
Coleus Forskohlii (root)
Metabolic Complex 750 mg
Green Tea Extract (polyphenols/EGCG)
Oolong Tea Extract (polyphenols)
Coffee Bean Extract (polyphenols)
White Tea Extract (polyphenols)
Thyroid Complex 350 mg
L-Tyrosine
Olive Leaf Extract (15% oleuropein)
Salvia Officinalis (leaf)
Water Shedding Complex 800 mg
Dandelion Root (taraxerol)
Uva Ursi Leaf (arbutin, methyl-arbutin)
Hydrangea Root
Buchu Leaf
Juniper Berry Fruit
Celery Seed
Nootropic Complex 500 mg
DMAE (dimethylaminoethanol)
Bacopa Monniera (bacopasides A & B) (leaf)
Beta-Phenylethylamine (Beta-PEA)
Cortisol Inhibiting Complex 300 mg
Ashwangandha Extract (withanolides)
Rhodiola Rosea (rosavins) (root)
SerinAia
Magnolia Bark Extract
CCK Boosting Complex 300 mg
Cha-de-bugre (aerial parts)
Apple Pectin (fruit)
Jojoba Seed Extract (simmondsin)
Bioavailability Complex 500 mg
Ginger Root (gingerols, shogaols)
Cayenne (fruit)
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamoltin) (fruit)
Quercetin
Naringin (citrus)
Bioperine (fruit)

Zloženie

Gelatin, DMAE bitartrate, dicalcium phosphate, microcrystalline cellulose, magnesium stearate, stearic acid, titanium dioxide, soy, FD & C blue #1, FD & C red #40, FD & C yellow #6, FD & C yellow #5.


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mllieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.


Hodnotenie

4.8
15 hodnotení

Novinky