loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Androanabol - Androrganics

Produkt špeciálne navrhnutý na budovanie kvalitnej svalovej hmoty a zároveň redukciu prebytočného podkožného tuku.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vďaka synergickému zloženiu sa jeho zložky perfektne dopĺňajú, čím vykazuje prekvapivo silné účinky aj napriek tomu, že neobsahuje žiadne dopingové látky. Ak stále snívaš o perfektnej postave s kvalitným svalstvom a minimom podkožného tuku, tak lepšia prírodná a bezpečná voľba ako AndroAnabol proste neexistuje!

Pozitívne účinky:

 • pomáha budovať čistú svalovú hmotu
 • zvyšuje tvrdosť svalstva a žilnatosť
 • výrazne pomáha znížiť telesný tuk
 • zvyšuje výkonnosť a silu
 • urýchľuje regeneráciu
 • dodáva viac energie a lepšie nabudenie
 • obsahuje prírodný antiestrogén
 • vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
 • neobsahuje dopingové látky

Kreatín
Zlepšuje syntézu proteínov, ktorá zvyšuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu o 5-15 %, výkon a vytrvalosť 1-15 %, pomáha zlepšiť obnovu svalov a zotavenie z cvičenia, maximalizuje výkon pri vysoko intenzívnom tréningu (HIIT).

Tribulus terrestris
Výskumy ukazujú prudký nárast testosterónu u väčšiny užívateľov Tribulusu. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu.

Acetyl L-karnitín 
Veľmi účinná forma, ktorá zabezpečuje premenu tuku na energiu. Taktiež výskumy potvrdili, že zvyšuje produkciu testosterónu, pomáha zvyšovať kostnú a svalovú hmotu. Zlepšuje funkciu srdca, mozgu a kontrakcie svalov.

Metoxyizoflavón
Metoxyizoflavón zvyšuje čistú svalovú hmotu a zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu. Odporúčaná účinná denná dávka je 300 mg, maximálna až 800 miligramov.

Beta-ekdysterón
Je silne anabolický a poskytuje masívny rast svalstva. Anabolický rastlinný sterol zvyšuje proteosyntézu podobne ako anabolické steroidy, avšak bez akýchkoľvek vedľajších účinkov! Je základným stavebným kameňom silových športovcov východného bloku.

Chryzín
Anti-estrogén, ktorý znižuje katabolizmus a zabraňuje aromatizácii. Vykazuje protizápalové a antioxidačné účinky. Táto molekula indukuje apoptózu v rôznych bunkách, čím sa prejavuje prevencia aktivita rakoviny.

Alfa-lipoová kyselina
Je silná anabolická zložka sama o sebe, ale taktiež zvyšuje účinnosť ostatných zložiek. Zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály.

ZMB6
Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA vo vyváženom synergickom pomere zvyšujú celkovú a voľnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka. Urýchľuje regeneráciu, zvyšuje hladinu testosterónu, podporuje syntézu bielkovín, zvyšuje silu a výdrž, zlepšuje spánok a dopĺňa elektrolyty.

Výhody:

 1. Až 10 účinných zložiek podporuje maximálne vyrysovanie
 2. Zníženie podkožného tuku
 3. Zachovanie testosterónu na maximálnej úrovni

Dávkovanie

Denná odporúčaná dávka: Zarovnaná priložená odmerka 3x denne. Prášok zamiešajte do malého množstva vody a vypite. Užívajte po jedle, v tréningový deň užívajte dávku 30 minút pred cvičením. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 g
Počet dávok v balení: (90 g) 90
Hodnoty: v 3 g
Kreatín monohydrát 800 mg
Tribulu Terrestris (Kotvičník zemný extrakt) 700 mg
Acetyl l-karnitín 300 mg
5-metyl-7-metoxyizoflavón 300 mg
Beta-ekdysterón 200 mg
Chryzín (Mučenka jedlá extrakt) 100 mg
Kyselina alfalipoová 75 mg
ZMB6:
Citrát horečnatý 500 mg
z toho horčík 58 mg
Citrát zinočnatý 20 mg
z toho zinok (citrát) 6 mg
Pyridoxín HCl (vitamín B6) 5 mg

Zloženie

Kreatín monohydrát, kotvičník zemný (tribulus terrestris) extrakt, acetyl L-karnitín, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, leuzeja šuštivá (stemmacantha carthamoides) extrakt štandardizovaný na beta-ekdysterón, mučenka jedlá (passiflora edulis) extrakt, kyselina alfa-lipoová, ZMB6: citrát horečnatý, citrát zinočnatý a pyridoxín HCl (vitamín B6).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvorte.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO