loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

AnaSterol - Androrganics

Zmes, ktorá je navrhnutá na podporu syntézy bielkovín na bunkovej úrovni, pričom zvyšuje retenciu dusíka, podporuje rast svalových tkanív a zvyšuje silu a vytrvalosť.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Ide o extrémne silný a výnimočný extrakt sterolov a ďalších synergicky pôsobiacich látok a biologicky aktívnych zlúčenín zodpovedných za produkciu anabolického účinku.

Účinky:

 • buduje svalovú hmotu, jej tvrdosť a žilnatosť
 • zvyšuje rýchlosť proteosyntézy
 • zvyšuje výkonnosť a silu
 • urýchľuje regeneráciu
 • pomáha znížiť telesný tuk
 • vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
 • neobsahuje dopingové látky

Turkesterón (Zbehovec plazivý)
Tento rastlinný steroid patrí medzi ekdysteroidné hormóny, ktoré podporujú rast rastlín alebo hmyzu. Svojou štruktúrou pripomínajú androgény, a preto sú medzi športovcami populárne ako náhrada syntetických anabolických steroidov na zvýšenie výkonnosti a urýchlenie budovania svalovej hmoty. A práve turkesterón je podľa súčasných poznatkov najúčinnejším z nich. Jeho chemická štruktúra sa dokonca podobá ľudskému testosterónu. Vďaka tomu sa turkesterón dostal do pozornosti mnohých kulturistov a silových športovcov, ktorí chcú zo seba dostať maximum bez používania zakázaných škodlivých anabolík.

Tribulus terrestris (Kotvičník zemný)
Kvalitný extrakt Tribulusu zvyšuje hladinu testosterónu, čo má pozitívny vplyv na budovanie svalovej hmoty a regeneráciu.

L-citrulín malát
Kombinácia aminokyseliny L-citrulín a kyseliny jablčnej zvyšuje výkon, odďaľuje únavu a urýchľuje regeneráciu. Vďaka citrulínu rýchlejšie prekrvíte sval, zvýšite silu a odstránite z tela toxíny, ako kyselina mliečna či amoniak, taktiež zvýšite hladinu ATP.

Kreatín monohydrát
Kreatín je v komunite kulturistov považovaný za určitý fenomén. Patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky na cvičenie a rýchly nárast svalov. Prečo je tomu tak? Bolo vypracovaných vyše 500 štúdií, ktoré potvrdili účinky kreatínu na rast svalov, metabolizmus, celkový výkon a mnoho ďalších ukazovateľov. 70 % z týchto štúdií prinieslo prevratné výsledky a dokázali tak, že kreatín je skutočne funkčná látka, ktorá podporuje výkonnosť športovca.

Smilax lekársky
Používa sa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a potencie, priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene.

Acetyl L-karnitín
Veľmi účinná forma karnitínu, ktorá zabezpečuje premenu tuku na energiu. Taktiež zvyšuje produkciu testosterónu a pomáha budovať svalovú hmotu. Zlepšuje funkciu srdca, mozgu a kontrakcie svalov.

Beta-alanín
Zvyšuje silu, výkonnosť a vytrvalosť, odďaľuje únavu a spomaľuje tvorbu kyseliny mliečnej, preto je veľmi vhodný pri silových aj silovo-vytrvalostných športoch.

Metoxyizoflavón
Zvyšuje čistú svalovú hmotu, pričom zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu.

Alfa-lipoová kyselina
Je silnou anabolickou zložkou sama o sebe, ale tiež zvyšuje účinnosť ostatných zložiek AnaSterolu. Zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály.

Chryzín (Mučenka jedlá)
Ide o anti-estrogén, ktorý znižuje katabolizmus a zabraňuje aromatizácii. Vykazuje protizápalové a antioxidačné účinky.

ZMB6
Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA vo vyváženom synergickom pomere zvyšuje celkovú a voľnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý zlepšuje ich vstrebávanie.

Výhody:

 1. Aktivuje anabolický rastový faktor IGF-1
 2. Zvyšuje rýchlosť proteosyntézy, teda schopnosť tvorby svalových bielkovín
 3. Zrýchľuje spaľovanie tuku
 4. Zbavuje telo kyseliny mliečnej

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: Zarovnaná priložená odmerka 3x denne. Prášok zamiešajte do malého množstva vody a vypite. Užívajte po jedle, v tréningový deň užívajte dávku 30 minút pred cvičením. 

Produkt je nutné užívať minimálne 2 mesiace, aby sa jeho účinky naplno prejavili. Optimálna doba užívania sú 3 mesiace, čiže 3 balenia bez prestávky. Následne by mala nasledovať prestávka aspoň 1 mesiac. Takto je možné cyklus opakovať pokým vám bude prinášať benefity.

Pri užívaní AnaSterolu je nevyhnutné zvýšiť príjem bielkovín, optimálne na 2 g na 1 kg telesnej hmotnosti a zaradiť silový tréning, pokiaľ je vaším cieľom rast svalovej hmoty a využitie plného potenciálu produktu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 g
Počet dávok v balení: (90 g) 90
Hodnoty: v 3 g
Turkesterón (Zbehovec plazivý extrakt) 800 mg
Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) extrakt 400 mg
Citrulín malát 300 mg
Kreatín monohydrát 300 mg
Smilax lekársky extrakt 300 mg
Acetyl-L-karnitín 200 mg
Beta-alanín 200 mg
5-metyl-7-metoxyizoflavón 100 mg
Kyselina alfa-lipoová 50 mg
Chryzín (Mučenka jedlá extrakt) 25 mg
ZMB6:
Citrát horečnatý 300 mg
z toho horčík 35 mg
Citrát zinočnatý 20 mg
z toho zinok 6 mg
Pyridoxín HCl (Vitamín B6) 5 mg

Zloženie

Zbehovec plazivý (ajuga reptans) extrakt, kotvičník zemný (tribulus terrestris) extrakt, citrulín malát, kreatín monohydrát, smilax lekársky (smilax officinalis) extrakt, acetyl-L-karnitín, beta-alanín, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, kyselina alfa-lipoová, mučenka jedlá (passiflora edulis) extrakt, ZMB6: citrát horečnatý, citrát zinočnatý a pyridoxín HCl (vitamín B6),

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladovať mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvorte.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO