+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Amino Max 8000 - Gaspari Nutrition

Hlavný obrázok Amino Max 8000 - Gaspari Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

Amino Max 8000 - Gaspari Nutrition: je preparát dodávajúci kľúčové aminokyseliny vo forme hydrolyzátu a voľných aminokyselín.


Popis produktu

Amino Max 8000 je preparát dodávajúci kľúčové aminokyseliny vo forme hydrolyzátu a voľných aminokyselín L-Leucín a Taurín. Pomáha budovať svalovú hmotu oveľa rýchlejšie ako klasické aminokyseliny.

Čo sú AMINO MAX 8000?

  1. 91,0% hydrolyzovaný mliečny Whey Protein
  2. Rozšírené o L-Leucín a L-Taurín
  3. Podporuje nárast svalov, silu a vytrvalosť
  4. Viac ako 8 g aminokyselín v jednej porcii

Gaspariho AMINO MAX 8000 je vedecky navrhnutá zmes 91% hydrolyzovaných mliečnych proteínov zo srvátky, obsahujúca di-a tri-peptidy a jedinečné spojenie tých najpotrebnejších aminokyselín plus ďalšie aminokyseliny ako L-Leucín a L-taurín, ktoré sa ukázali byť mimoriadne prospešné pre všetky typy športovcov a kulturistov.

Táto unikátna inovatívna formula poskytuje veľmi užitočný a biologický produkt, ktorý prináša celú radu stavebných blokov, ktoré sú potrebné na rast a zachovanie kostrového svalového tkaniva a hmotnosti. Narozdiel od mnohých konkurenčných produktov, ktoré používajú iba zmesi srvátkových proteínových koncentrátov alebo dokonca izolátov sú naše hydrolyzované bielkoviny používané v AMINOMAX 8000 bohaté na di-a tri-peptidy, čo zaručuje super rýchle vstrebávanie priamo do vašich svalov.

Okrem týchto rýchlo pôsobiacich di-a tri-peptidov Gaspari pridalo ešte extra aminokyseliny L-Leucín a L-Taurín.


Dávkovanie

  1. Užívajte 1 dávku, t.j. 2-4 tablety pred a 2-4 tablety po tréningu.
  2. Vždy zapite dostatkom tekutiny!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 87,5
Kalórie 32 kcal
Bielkoviny 8 g 16 %

Zloženie

Proteínová zmes (srvátkový koncentrát, micelárny kazeín, srvátkový proteínový hydrolyzát), taurín, kreatín monohydrát, glutamín, BCAA zmes (leucín, isoleucín, valín), ostatné zložky: povlak (dextrín, dextróza monohydrát, sójový lecitín, karboxymethylcelulóza, sodium citrate), kyselina stearová, magnézium stearát, silicon dioxide.


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju.

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.5
3 hodnotenia

Novinky