loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Amino Max 8000 - Gaspari Nutrition

Preparát dodávajúci kľúčové aminokyseliny vo forme hydrolyzátu a voľných aminokyselín.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vedecky navrhnutá zmes 91 % hydrolyzovaného laktalbumínu zo srvátkového proteínu, obsahujúca proteíny s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou, di- a tripeptidy, doplnené o leucín a taurín, o ktorých sa preukázalo, že sú mimoriadne prospešné pre všetky typy športovcov, kulturistov aj nadšencov fitnes.

L-leucín pomáha opravovať svaly, regulovať hladinu cukru v krvi a dodávať telu energiu. Zvyšuje tiež produkciu rastových hormónov a pomáha spaľovať viscerálny tuk, ktorý sa nachádza v najhlbších vrstvách tela a najmenej reaguje na diéty a cvičenie. L-leucín je jednou z aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a je považovaný za najúčinnejší BCAA na prevenciu straty svalovej hmoty, pretože sa rozkladá a premieňa na glukózu rýchlejšie ako ostatné. Zvýšené zásoby glukózy zabraňujú kanibalizácii svalov na energiu počas intenzívnych tréningov, takže nie je prekvapením, že tento doplnok aminokyselín je populárny medzi profesionálnymi kulturistami. L-leucín tiež podporuje hojenie kostí, kože a svalového tkaniva po traumatickom poranení a často sa odporúča tým, ktorí sa zotavujú po operácii. 

L-taurín je najhojnejšia voľná aminokyselina v tele. Je dôležitou zložkou žlčových kyselín, ktoré sa používajú na vstrebávanie tukov a vitamínov rozpustných v tukoch. Pomáha tiež regulovať srdcový rytmus, udržiavať stabilitu bunkových membrán a reguluje činnosť mozgových buniek. L-taurín môže tiež zvýšiť účinok inzulínu, zlepšiť glukózovú toleranciu a zvýšiť hladinu antioxidantov - čo sú dôležité funkcie, ktoré pomáhajú zvyšovať svalovú hmotu. Veľké množstvo L-taurínu sa nachádza aj v kostrovom svalstve, kde sa predpokladá, že hrá zásadnú úlohu pri znižovaní poškodenia svalov intenzívnym cvičením a zlepšovaním výkonu.

Výhody:

  1. Kvalitný aminokyselinový komplex
  2. S taurínom a L-leucínom
  3. Viac ako 8 g aminokyselín v každej dávke

Dávkovanie

Užívajte 4 tablety pred tréningom a 4 tablety po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4 tbl.
Počet dávok v balení: (325 tbl.) 81
AminoMax 8000TM zmes 8 276 mg
- srvátkový proteínový koncentrát
- kreatín monohydrát
- taurín
- micelárny kazeín
- glutamín
- L-leucín
- L-izoleucín
- L-valín
- srvátkový proteínový hydrolyzát

Zloženie

AminoMax 8000TM zmes (srvátkový proteínový koncentrát, kreatín monohydrát, taurín, micelárny kazeín, glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, srvátkový proteínový hydrolyzát), mikrokryšatlická celulóza, poťahová látka (karboxymetylcelulóza sodná), dextrín, dextróza, sójový lecitín, citran sodný), hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová, steran horečnatý, oxid kremičitý.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy poraďte sa o vhodnosti doplnku so svojim lekárom pred začatím užívania. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením. 

Výrobca

Gaspari Nutrition, Prospect St. Suite 301, Lakewood, NJ 08701, USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO