loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

ZMB - 6PAK Nutrition

Kombinuje starostlivo vybrané dávky horčíka (vo forme citrátu), zinku (vo forme laktátu) a vitamínu B6 v chemických formách s dobrou biologickou dostupnosťou. Pravidelné užívanie tohto doplnku podporuje zlepšenie kvality spánku, skrátenie času zaspávania a dokonca aj reguláciu fungovania endokrinného systému.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Účinné zložky:

  • Horčík hrá v ľudskom tele množstvo veľmi dôležitých úloh. Ovplyvňuje okrem iného zníženie únavy a pomáha udržiavať úplnú rovnováhu elektrolytov. Okrem toho podporuje fungovanie nervového systému a správne fungovanie svalov. Podieľa sa na procese tvorby nových bielkovín v tele, je tiež veľmi dôležitým prvkom pri udržiavaní zdravia kostí a zubov. Horčík pomáha pri správnej syntéze bielkovín, pri udržiavaní psychofyzickej účinnosti a hrá dôležitú úlohu v procese bunkového delenia tela.
  • Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov, ktorého pôsobenie na organizmus sa často prehliada, napriek tomu, že spektrum jeho činnosti je mimoriadne široké. Pomáha udržiavať správnu acidobázickú rovnováhu, pozitívne ovplyvňuje metabolickú premenu živín (bielkovín, tukov a sacharidov) a udržuje správne kognitívne funkcie. Nemalo by sa zabúdať, že dostatočný prísun zinku je nevyhnutný pre udržanie správnej plodnosti a reprodukčných funkcií. Posilňuje imunitný systém. Pomáha dokonca pri udržiavaní a regulácii hladiny testosterónu v krvi a správnom videní. 
  • Vitamín B6 je známy pre svoj vplyv na biologickú dostupnosť a metabolickú premenu živín. Podporuje tiež správnu premenu homocysteínu, ktorý môže mať vo vyšších koncentráciách negatívny vplyv na organizmus. Pomáha udržiavať primeranú úroveň energetických procesov, správne psychologické funkcie a posilňuje imunitný systém.

Doplnok je vo forme tabliet, ktoré umožňujú prípadnú zmenu dávkovania, ak je to potrebné.

Výhody:

  1. Kvalitná regenerácia vďaka synergii horčíka, zinku a vitamínu B6
  2. Obsahuje 45 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne, zapite dostatočným množstvom vody. Tablety nehryzte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl.
Počet dávok v balení: (90 tbl.) 45
Horčík 250 mg
Zinok 15 mg
Vitamín B6 4 mg

Zloženie

Citrát horečnatý, laktát zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO