+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Vitamins D3+K2 - Aone Healthcare

Hlavný obrázok Vitamins D3+K2 - Aone Healthcare
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 tbl.19.89 €10%17.90 €


Stručný popis

Optimálna kombinácia oboch vitamínov (D3 a K2) pre regeneráciu kostí.


Popis produktu

Organizmus si dokáže vytvárať vitamín D sám. Na to však potrebuje, aby dostatočné množstvo slnka, bez ochranných filtrov, svietilo na pokožku, čo sa prakticky u väčšiny obyvateľstva v jesenných, zimných a jarných mesiacoch nedá dosiahnuť. Naša typická strava tiež prispieva k tomu, že máme zníženú hladinu vitamínu D.

Nedostatok vitamínu D vedie k stratám minerálov zo zubov a kostí, čo môže mať za následok silné bolesti v kostiach, deformácie a zlomeniny. Pri nedostatku vitamínu D sa nemôže vápnik zabudovávať do kostí, čím sa zníži hmotnosť- hustota kostí a dochádza k osteoporóze. Dôležitú úlohu vitamínu D pri regenerácii kostí dopĺňa vitamín K, ktorý je zodpovedný za ukladanie minerálov na správnom mieste, v kostiach.

Vitamíny D3+K2 je optimálna kombinácia oboch vitamínov pre regeneráciu kostí. Obidva v tukoch rozpustné vitamíny sú formulované do extrémne rýchlo vstrebateľného MCT oleja, ktorý je dispergovaný na rýchlo rozložiteľný polysacharidový matrix. Táto špeciálna formulácia zabezpečuje rýchlu a dokonalú vstrebateľnosť produktu.

Vitamíny D3+K2 sú optimalizované pre užívanie spolu s produktom Calcipep na dosiahnutie extremne rýchlej regenerácie poškodených zubov a kostí.


Dávkovanie

1 tableta denne, najlepšie v čase keď nekonzumujete mlieko, mliečne výrobky alebo preparáty obohatené vápnikom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: v 100 g
Vitamín D3 20 µg
Vitamín K2 75 µg

Zloženie

Inulín, cholecalciferol, mikrokryštalická celulóza, škrob, protihrudkujúca látka horečnaté soli potravinových mastných kyselín, MCT olej, cholecalciferol, menachinón MK-7


Upozornenie

Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Odporučená denná dávka nesmie byť prekročená. Uskladňovať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky