loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Trainox Shot - Extrifit

Doplnok stravy určený pre maximalizáciu tréningovej intenzity v podobe praktického shotu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Multikomponentný produkt obsahujúci úplne novú a brutálne silnú zmes účinných látok určených na predtréningové použitie. Poznáte AGREZZ®? Európsky hit a bestseller medzi pre-workoutmi? Máte ho v obľube? Tak Trainox si zamilujete tiež. Ešte silnejšie zloženie a vďaka jednorazovým shotom pripravené rovno na konzumáciu! Tekutá forma produktu navyše zaisťuje rýchlu a výbornú vstrebateľnosť.

Účinky::

 • Podpora krvného obehu vďaka starostlivo vybranému extraktu z borovice prímorskej. Pridaný extrakt z Ginkgo biloba navyše zaistí, že aj v tých najmenších častiach svalových vlákien bude dosiahnutá plná dodávka krvi. Študenti a starší športovci tiež ocenia jeho preukázané účinky na kognitívnu (mozgovú) výkonnosť.
 • Podpora výkonu - nechce sa vám na tréning po náročnom dni? Spoľahnite sa na obsiahnutý výťažok z guarany s 10 % obsahom prírodného kofeínu a ďalších 300 mg kofeínu v čistej forme. Pripočítajte adaptogénne účinky extraktu z rozchodnice ružovej a vychádza jasný výsledok, 310 mg kofeínu v každej dávke a pocit, že nasledujúca séria môže mať pokojne tisíc opakovaní!
 • Podpora dýchacieho systému vďaka extraktu z kurkumy budú pre vás akékoľvek supersérie, gigantické série, zhadzované série a ďalšie intenzifikačné techniky úplná hračka.
 • Kontrola telesnej hmotnosti - extrakt z pomarančovníka horkého s vysokým obsahom synefrínu (95 %) naplno podporí vašu snahu o kontrolu telesnej váhy. Nenechajte sa ale zmiasť, Trainox je vhodný nielen do redukčnej a udržiavacej fázy, ale vďaka dobre premyslenému zloženiu aj do tých najnáročnejších objemov!
 • Antioxidačné účinky - náročná fyzická aktivita vytvára tzv. oxidanty, ktoré môžu mať v tele pri nedostatočnom príjme antioxidantov negatívny vplyv. Preto Trainox obsahuje i selén vo vysoko využiteľnej chelátovej forme, a to na úrovni plných 100 % dennej potreby dospelého človeka! Ženy tiež ocenia priaznivý vplyv selénu na vlasy a nechty, muži pre zmenu pozitívny vplyv na tvorbu spermií.
 • Podpora pečeňových funkcií - vďaka cholínu a vysokopercentnému extraktu z čierneho korenia si na svoje prídu aj športovci dbajúci na vnútorné zdravie.
 • Beta-alanín, citrulín, tyrozín, ornitín a taurín - už sa nemusíte hrať na malého chemika. Každý shot obsahuje ohromných 10 000 mg predtréningových aminokyselín vo vyváženej a vysoko účinnej kombinácii.
 • Glukuronolaktón - celých 1 000 mg glukuronolaktónu v každom shote. Tie najlepšie energetické nápoje na trhu obsahujú v rovnakom objeme o 75 % menej glukuronolaktónu.
 • DMAE spoločne s glukuronolaktónom patria do novodobých predtréningových látok, ktoré nájdete len v tých najpokročilejších produktoch. Každá fľaštička skrýva maximálnu povolenú dennú dávku DMAE.

Výhody:

 1. Funkčný pretréningový doplnok
 2. Nabitý účinnými látkami
 3. Praktická ampulka pripravená k užitiu
 4. Spolu 15 shotov

Dávkovanie

Denná dávka = 1 fľaštička (90 ml). Užívajte 15-20 minút pred tréningom. Možnosť riedenia do 100 ml vody. Po otvorení určené na okamžitú konzumáciu. Pri prvom užití začnite polovicou ampulky na otestovanie citlivosti na obsiahnuté účinné látky.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 90 ml.
Počet dávok v balení: (15x90 ml) 15
Energetická hodnota 188 kJ/45 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 1,7 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0,2 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,01 g
L-citrulín DL-malát 6 000 mg
z toho L-citrulín 4 200 mg
Beta-alanín 3 000 mg
Taurín 2 000 mg
GlyceroMax® 2 000 mg
z toho zahusťovadlo glycerol 65 % 1 300 mg
L-tyrozín 1 000 mg
Cholín bitartrát 1 000 mg
z toho cholín 400 mg
Glukuronolaktón 1 000 mg
L-ornitín HCl 625 mg
z toho L-ornitín 500 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Extrakt z guarany 100 mg
- obsah prírodného kofeínu 10 % 10 mg
DMAE bitartrát 54,1 mg
z toho DMAE 20 mg
Extrakt z kurkumy 52,7 mg
z toho kurkuminoidy 95 % 50 mg
Extrakt z kôry borovice prímorskej 52,7 mg
z toho proantokyanidíny 50 mg
Extrakt z rozchodnice ružovej 50,8 mg
z toho rosavíny 4 % 2 mg
Extrakt z ginkgo biloba 40 mg
z toho flavonoglykozidy 24 % 9,6 mg
z toho terpénolaktóny 6 % 2,4 mg
Extrakt z pomarančovníka horkého 21,1 mg
z toho synefrín 95 % 20 mg
L-selenometionín 11,8 mg
z toho selén 55 µg
Extrakt z čierneho pepra 5,3 mg
z toho piperín 95 % 5 mg
Celkový obsah kofeínu 310 mg

Zloženie

Voda, L-citrulín DL-malát, beta-alanín, taurín, GlyceroMax® (z toho zahusťovadlo: glycerol 65 %, protispekavá látka: oxid kremičitý), L-tyrozín, cholín bitartrát, glukuronolaktón, L-ornitín HCl, aróma, kofeín bezvodý, stabilizátor: xantán, konzervanty: sorban draselný a benzoát sodný, extrakt z guarany, DMAE bitartrát, extrakt z kurkumy, extrakt z kôry borovice prímorskej, extrakt z rozchodnice ružovej (obsah rosavínov 4 %), sladidlo: sukralóza, extrakt z ginkgo biloba (obsah flavonoglykozidov 24 %, obsah terpenolaktónov 6 %), extrakt z pomarančovníka horkého (obsah synefrínu 95 %), L-selenometionín, extrakt z čierneho korenia.

Upozornenie

Výživový doplnok so sladidlom. Obsahuje kofeín - nie je vhodný pre deti a tehotné ženy (310 mg v dennej dávke = 1 fľaštička). Kvôli obsahu ginkgo biloba môže znižovať zrážanlivosť krvi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO