loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Thyroid Support - GymBeam

Doplnok stravy s obsahom funkčných látok, ktorý je navrhnutý pre maximálnu starostlivosť o zdravie štítnej žľazy.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Obsiahnutý štandardizovaný extrakt z riasy bublinatej (Fucus vesiculosus) je prírodným zdrojom jódu. Táto minerálna látka podporuje správnu funkciu štítnej žľazy a taktiež prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy. Tie ovplyvňujú najmä metabolizmus živín (bielkovín, tukov a sacharidov), z ktorých sa potom v tele uvoľňuje energia na myslenie, pohyb a ďalšie deje. Štítna žľaza má tak vplyv aj na celkovú rýchlosť metabolizmu, ktorá je napríklad spojená s úspešnejším chudnutím a kontrolou telesnej hmotnosti.        

Ďalšou účinnou látkou je selén, ktorý sa v tomto produkte nachádza v organickej forme. Je to z toho dôvodu, že je pre telo vysoko vstrebateľný a využiteľný. Selén je, rovnako ako jód, dôležitou látkou pre správnu funkciu štítnej žľazy. Okrem toho je nenahraditeľný aj pre enzýmy zaisťujúce správnu aktiváciu hormónov štítnej žľazy (tyroxín (T4) na aktívny hormón trijodtyronín (T3)). V neposlednom rade sa môže pochváliť antioxidačnými účinkami, vďaka ktorým prispieva k ochrane telesných buniek pred oxidačným stresom.

Aminokyselina l-tyrozín slúži ako prekurzor oboch hormónov štítnej žľazy (tyroxínu a trijódtyronínu). To znamená, že sa z neho tieto dve látky v tele tvoria, a má tak pre nich kľúčový význam.

Komplex je ďalej doplnený o Myo-inozitol, ktorý sa niekedy tiež označuje ako vitamín B8. Prirodzene sa vyskytuje v bunkách ľudského tela, v ktorom sa podieľa najmä na hormonálnych aktivitách súvisiacich aj so štítnou žľazou.     

Svoju rolu má tiež pridaný výťažok z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera), ktorý je štandardizovaný na obsah aktívnych vitanolidov. Táto bylina patrí medzi obľúbené adaptogény, ktoré sú používané s cieľom udržania duševnej aj fyzickej energie v priebehu dňa a zvýšenia odolnosti organizmu voči stresu.

Pre komplexný efekt je produkt obohatený aj o l-karnitín. Ten sa podieľa na prenose mastných kyselín (tukov) do mitochondrií, kde prebieha ich spaľovanie na energiu, čo môže vyústiť do efektívnejšieho metabolizmu a viac energie pre život.

Výhody:

  1. Podpora zdravia štítnej žľazy 
  2. Je zdrojom selénu, jódu a l-tyrozínu
  3. Pridané výťažky z ashwagandhy (Withania somnifera) a riasy bublinatej (Fucus vesiculosus)
  4. Podporuje normálnu tvorbu hormónov štítnej žľazy
  5. Antioxidačné účinky
  6. Vo forme praktických kapsúl    

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45
Myo-inozitol 400 mg
L-karnitín báza 300 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 180 mg
z toho vitanolidy 12,6 mg
Extrakt z riasy bublinatej (Fucus vesiculosus) 150 mg
z toho jód 150 µg
L-Tyrozín 100 mg
Selén 55 µg

Zloženie

Myo-inozitol, L-karnitín báza, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(7 % vitanolidy), extrakt z riasy bublinatej (fucus vesiculosus)(0,1 % jód), L-tyrozín, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), L-selenometionín, celulózová kapsula.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO