loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Testujeme doplnky výživy, alebo ako sa zrodila Polícia DV :-)

Testujeme doplnky výživy, alebo ako sa zrodila Polícia DV :-)

Prečítané: 7813x

Keďže Protein.sk je nezávislý portál na predaj doplnkov výživy, rozhodli sme sa vytvoriť blog, kde sa budeme venovať hlavne kvalite doplnkov výživy. Výrobky budeme laboratórne testovať na akreditovaných strediskách v SR. Aby sme my a naši zákazníci naozaj vedeli, čo kupujeme. Nespoľahlivým firmám, ktoré by chceli zavádzať zákazníka odzvonilo. Polícia doplnkov výživy je tu pre vás :-)

Viete aký kvalitný je naozaj váš obľúbený doplnok výživy?

Na trhu s doplnkami výživy je nespočetné množstvo rôznych značiek a ešte viac doplnkov výživy, medzi ktorými sa začiatočník len ťažko vyzná.

Tým, že je ich tak veľa, často neviete aký si vybrať, aký je pre vaše telo a budovanie svalovej hmoty ten najlepší. Strácate sa v ich nutričných hodnotách či zloženiach. Niekedy sa snažíte získať informácie na rôznych portáloch alebo priamo u predajcu.

Ak už podľahnete získavaniu informácií, ktoré obsahuje všemocný internet, často na vás vybehnú rôzne portály, na ktorých sa cvičiaci snažia podeliť so svojimi kladnými či zápornými skúsenosťami s doplnkom výživy. Dnes sa môžeme stretnúť aj so sponzoringom športovcov alebo fitness trénerov, ktorí vám ohodnotia produkt bez toho, aby ho vôbec ochutnali či vyskúšali.

V tom lepšom prípade vám vybehnú rôzne reklamy, ktoré na vás doslova kričia kúpte si náš Gainer, alebo proteín pretože je napríklad z čistej srvátky a je ultra mega BIO mlieka a najlepší na svete. Cena vás niekedy prekvapí, inokedy zarazí.  Často sa stáva, že väčšina začínajúcich cvičiacich si daný produkt kúpi len kvôli výhodnej cene alebo super klamlivej reklame a obalu, pri ktorom grafici strávili viac času než chemici v labáku pri jeho vytváraní. 

Skutočná kvalita?

Ak vám však nie je jedno, čo konzumujete, napríklad aké kvalitné potraviny v obchodoch kupujete, nemalo by vám byť jedno ani to, aké doplnky výživy v skutočnosti užívate. Rôzne celosvetovo uznávané značky neraz stáli pred súdom a zodpovedali sa za ohrozenie na zdraví svojich zákazníkov.

Protein.sk sa preto rozhodol odhaliť skutočnú kvalitu výživových doplnkov od obyčajných možno predražených produktov, ktoré tvrdia jedno, no skutočnosť je úplne iná. V spolupráci so slovenskými akreditovanými laboratóriami budeme testovať tieto doplnky výživy. Chceme odhaliť firmy, ktoré chcú svojich zákazníkov len zavádzať. Budeme sa snažiť vyzdvihnúť tie spoločnosti, ktoré ponúkajú cvičiacim a športovcom najvhodnejšie a najkvalitnejšie doplnky pre váš tréning a vaše zdravie.

Polícia doplnkov výživy je tu aj pre ochranu vášej peňaženky

Sme tu pre vás, aby ste zbytočne nemíňali svoje peniaze za menej kvalitné alebo klamlivé produkty, ktoré vám sľubujú modré z neba. Ak máte pochybnosti o doplnkoch, ktoré momentálne užívate, alebo chcete skúsiť niečo nové, obráťte sa pokojne na našu políciu. Tá vaše pochybnosti, vyvráti alebo potvrdí.

Tu nájdete postupom času všetky testy doplnkov výživy, pozrite sa ako dopadli

A nezabúdajte strava a pohyb je základ

Na začiatku si treba uvedomiť, že základom je pestrá strava, ktorá je prispôsobená vašim stanoveným cieľom. Doplnok výživy nenahradí správny základ, sú to jednoducho doplnky, ktoré napomáhajú doplniť telu tie látky, ktoré síce získate zo stravy, no často sú to veľmi nízke hodnoty. Využívajú sa hlavne na regeneráciu svalovej hmoty, alebo nakopnutia metabolizmu pred tréningom, či rýchlejšieho spaľovania tukov, ku ktorému však pohyb patrí ako syr na pizzu.

Aký je Váš názor na tento projekt?

Autor: Protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Testujeme proteín od firmy GymBeam

Testujeme proteín od firmy GymBeam

Tento projekt: POLÍCIA DOPLNKOV VÝŽIVY sme sa rozhodli spustiť po podnete zákazníka, ktorý nás upozornil na čudné praktiky niektorých výrobcov doplnkov výživy. Ďalej zasielame na testy aj jeho ostatné proteíny spolu s ďalšími SVK a USA značkami, aby sme preverili pravdivosť udávaných nutričných hodnôt.

Testujeme WPC 80% od firmy Koliba

Testujeme WPC 80% od firmy Koliba

Test proteínu s obchodným názvom WPC 80 od firmy Koliba. Test je zameraný hlavne na bielkoviny. Ide nám o to či daný proteín naozaj obsahuje uvedené percento bielkovín. Polícia doplnkov výživy je tu pre vás :-)

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO