+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Tanacetum Parthenium Forte - Kompava

Hlavný obrázok Tanacetum Parthenium Forte - Kompava
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps.12.53 €5%11.90 €


Stručný popis

Tanacetum Parthenium Forte - Kompava: Výživový doplnok pre správne fungovanie nervov. Za super cenu tu!


Popis produktu

Výživový doplnok KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény a silné migrenózne záchvaty. Slúži ako špecifická výživa pre migrény, svojim zložením pozitívne ovplyvňuje priebeh migrény. Zároveň už pri vzniknutej migréne KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte zmierňuje a stracuje priebeh migrény.

Účinné látky KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte:

  1. Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky partenolidy, ktoré môžu mať účinky ako prírodné analgetikum. Pomáha účinne zmierňovať a potlačovať bolesti.
  2. Vitamín B2 znižuje frekvenciu výskytov záchvatov migrény. Jeho hlavným účinkom je štartovanie buniek na tvorbu energie. Podľa odborníkov, pravdepodobne zvyšuje zásoby energie v mozgových bunkách a tým znižuje frekvenciu výskytu záchvatov. Vedecky je dokázané, že každý druhý človek trpí nedostatkom tohto vitamínu.
  3. Vitamín C pôsobí podľa viacerých štúdií vo vyšších dávkach ako urýchľovač priebehu migrény. Okrem toho je silný antioxidant, ktorý zlepšuje funkciu imunitného, nervového systému a psychiky. 

Dávkovanie

  • preventívne: dospelí: 1× denne 2 kps
  • pri príznakoch nástupu migrény: 2×2 kps

Použitie: Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 kaps. % RDA*
Vitamín C (kys.L-askorbová) 250 mg 312,5 %
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy 60 mg
Vitamín B2 (riboflavín) 50 mg 3 571 %
*RDA- percento odporúčanej dennej dávky

Zloženie

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: karamel.


Upozornenie

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 oC, mimo dosahu malých detí. No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens – neobsahuje žiadne alergény.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky