loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Super Greens Pro - Czech Virus

Bohatá zelená zmes na prečistenie tela.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Super Greens Pro je funkčný produkt s obsahom zelených látok. Každá dávka obsahuje 2 gramy Chlorelly, 2 gramy Spiruliny, 0,5 gramu mladého jačmeňa a 0,5 gramu mladej pšenice. Pri vyvíjaní produktu sa nezabudlo ani na chuť. Napokon vznikol Super Greens Pro, chutný zelený elixír s pozitívnymi účinkami aktívnych látok.

Super Greens Pro je zmes zelených potravín s mnohými prírodnými látkami a vlákninou. Obsahuje dostatočnú dávku adaptogénov z rastlinných zdrojov. 

Samozrejmosťou je prírodné ochucovadlo a absencia syntetických farbív. Sladené iba steviol-glykozidmi (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu). Bez plnidiel a zahusťovadiel, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť.

Všetky látky v Super Greens Pro sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba následne prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastní certifikát kvality EN ISO 9001 a 22000.

Účinné látky:

  • Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologického oddelenia Chlorophyta. Je považovaná za "super potravinu" vďaka jej vlastnostiam a nutričným hodnotám. Oproti ostatným rastlinám obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý je prínosný pre ľudské telo. Pri ich výrobe chlorella podstupuje proces dezintegrácie, ktorý je nutný, aby zdraviu prospešné látky boli stráviteľné človekom.
  • Spirulina je sladkovodná sinica, ktorá sa radí medzi zelené potraviny. Spirulina je radená medzi významné antioxidanty. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej hladine cukru v krvi, ku kontrole hmotnosti a prirodzenej tvorbe svalovej hmoty. Celkovo podporuje vitalitu organizmu.
  • Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. Listy mladého jačmeňa sa zbierajú, oplachujú a odšťavujú. Vzniknutá šťava je potom usušená pri nízkej teplote.
  • Mladá pšenica čiže prášok z pšeničnej trávy je bohatým zdrojom chlorofylu. Bielkovinové zloženie pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Taktiež obsahuje veľa vitamínov, minerálov a ß-glukán, polysacharidovú molekulu, ktorá funguje ako antioxidant.

Dávkovanie

Zmiešajte 12 g (1 dávku) s 300 ml vody a užívajte 1 x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 12 g
Počet dávok v balení: (360 g) 30
Energetická hodnota 24 kcal/101 kJ
Tuky <0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 1,6 g
z toho cukry <0,5 g
Bielkoviny 2,5 g
Vláknina 2,5 g
Soľ 0 g
Chlorella (Chlorella vulgaris) 2 000 mg
Spirulina (Arthrospira platensis) 2 000 mg
Mladý jačmeň (Hordeum vulgare) 500 mg
Mladá pšenica (Triticum aestivum) 500 mg
Rutín (Sophora japonica) 190 mg
Extrakt z morskej borovice (Pinus pinaster) 200 mg
- z toho proanthokyanidíny 190 mg
Huba Reishi (Ganoderma lucidum) 190 mg
Extrakt z hrozna (Vitis vinifera) 100 mg
- z toho proanthokyanidíny 95 mg
Extrakt z petržlenu (Petroselinum crispum) 100 mg
Cordyceps (Cordyceps sinensis) 100 mg
Kvercetín (Sophora japonica) 47 mg
Bromelaín 7,2 mg
Papaín 7,2 mg
Naringín (Citrus paradisi Macfadyen) 9,8 mg
Extrakt z plodov jalovca (Juniperus communis) 4,7 mg
Lykopén (Lycopersicon esculentum) 1 mg
Extrakt z granátového jablka (Punica granatum) 0,7 mg

Zloženie

Jablko Fresh:  Jablčná vláknina, chlorella vulgaris prášok, spirulina (arthrospira platensis, extrakt z celej rastliny), aróma, mladý jačmeň (hordeum vulgare, klíčky), prášok z mladej pšenice (triticum aestivum, klíčky), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, xantánová guma, rutín (sophora japonica, extrakt z púčika), extrakt z kôry borovice morskej (pinus pinaster), huba reishi (ganoderma lucidum, extrakt z plodov), extrakt zo semien hrozna (vitis vinifera), extrakt z petržlenu (petroselinum crispum), cordyceps (cordyceps sinensis, extrakt z mycélia), kvercetín (sophora japonica, extrakt z púčika), sladidlo (steviol-glykozidy zo stévie), bromelaín z ananásu (1 200 GDU/g), papaín z papáje (1,5 FIP U/mg), naringín (extrakt z plodov citrus paradisi macfadyen), borievka (juniperus communis, extrakt z plodov), lykopén (lycopersicon esculentum, extrakt z paradajky), granátové jablko (punica granatum, extrakt z ovocia).

Lesné ovocie: Jablčná vláknina, aróma, chlorella vulgaris prášok, spirulina (arthrospira platensis, extrakt z celej rastliny), mladý jačmeň (hordeum vulgare, klíčky), prášok z mladej pšenice (triticum aestivum, klíčky), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), xantánová guma, rutín (sophora japonica, extrakt z púčika), extrakt z kôry borovice morskej (pinus pinaster), huba reishi (ganoderma lucidum, extrakt z plodov), extrakt zo semien hrozna (vitis vinifera), extrakt z petržlenu (petroselinum crispum), cordyceps (cordyceps sinensis, extrakt z mycélia), kvercetín (sophora japonica, extrakt z púčika), sladidlo (steviol-glykozidy zo stévie), bromelaín z ananásu (1 200 GDU/g), papaín z papáje (1,5 FIP mg), naringín (extrakt z plodov citrus paradisi macfadyen), borievka (juniperus communis, extrakt z plodov), lykopén (lycopersicon esculentum, extrakt z paradajky), granátové jablko (punica granatum, extrakt z ovocia).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte dennú dávku (12 g). Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO