loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Super Greens Detox - Fitness Authority

Podpora detoxikácie organizmu pomocou extraktov z ovocia a zeleniny s pridaním vlákniny.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Doplnok stravy vo forme ľahko rozpustného prášku, ktorý bol vytvorený pre všetkých, ktorí hľadajú podporu prirodzených procesov detoxikácie a očisty tela. Jeho univerzálny vzorec umožňuje, aby ho užívali rovnako muži aj ženy. Zloženie prípravku je premyslenou kompozíciou rastlinných extraktov s práškovým ovocím a zeleninou s pridaním vlákniny. Super Greens Detox obsahuje iba prírodné zložky. Neobsahuje pridané farbivá ani cukor a je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

Výhody:

  1. Podpora detoxikácie a oćisty organizmu
  2. Prírodné zložky
  3. Extrakty zo zeleniny a ovocia
  4. Vhodný aj pre vegánov a vegetariánov

Dávkovanie

Rozmiešajte 9 g prášku (~ 1 odmerka) v 150-200 ml vody, jogurtu, kefíru alebo džúsu. Užívajte 1 dávku denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 9 g
Počet dávok v balení: (270 g) 30
Jablko vláknina 5 000 mg
Spirulina prášok 1 036 mg
Chlorella prášok 763 mg
Ruža skalná prášok z listov 691 mg
Moringa olejodárna prášok z listov 500 mg
Sójový lecitín prášok 272 mg
Čierna baza extrakt z plodov 201 mg
Jačmeň siaty prášok 79 mg
Zelená pšenica prášok 79 mg
Ovos prášok zo zŕn 78 mg
Jablko prášok z plodov 78 mg
Lucerna siata prášok z listov 65 mg
Ginkgo biloba extrakt z listov 50 mg

Zloženie

Jablko - vláknina (5 000 mg), spirulina - prášok (spirulina plantensis (Gomont) Geitler) (1 036 mg), chlorella - prášok (chlorella pyrenoidosa)(763 mg), ruža skalná - prášok z listov (cistus Incanus L.)(691 mg), moringa olejodárná - prášok z listov (moringa oleifera Lam.)(500 mg), sójový lecitín - prášok (Glycine max (L.) Merry.)(272 mg), čierna baza - extrakt z plodov (sambucus nigra L.)(201mg), jačmeň siaty - prášok (hordeum vulgare L.)(79 mg), zelená pšenica - prášok (triticum aestivum L.)(79 mg), ovos - prášok zo zŕn (avena sativa L.)(78 mg), jablko - prášok z plodov (malus domestica Barkh.)(78 mg), lucerna - prášok z listov (medicago sativa L.)(65 mg), ginkgo biloba - extrakt z listov (ginkgo biloba L.)(50 mg), sója - prášok z bôbov ((glycine max (L .) Merr.)(28 mg), acerola - extrakt z plodov (malpighia glabra L .;25 % vitamín C)(25 mg), červená repa - prášok z koreňa (beta vulgaris L.)(16 mg), granátové jablko - prášok z plodov (punica granatum L.)(8 mg), ženšen sibírsky - prášok z koreňa (eleutherococcu s senticosus Rupr. Et Maxim)(5 mg), rajské jablko - prášok z plodov (lycopersicon esculentum Mill.)(4 mg), kozinec blanitý - prášok z koreňa (astragalus membranaceus Moench)(4 mg), brokolica - prášok zo stoniek a ružičiek (brassica oleracea L. var Italica L.)(4 mg), mrkva - prášok (daucus carota L.)(4 mg), špenát - prášok z lístkov (spinacia oleracea L.)(4 mg), zelený čaj - prášok z lístkov (camellia sinensis L.Kuntze)(3 mg), hrozno - extrakt zo semien (vitis vinifera L.)(2 mg), čučoriedka - prášok z plodov (vaccinium myrtillus L.)(1 mg). mg - množstvo v jednej dávke

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neužívajte, ak trpíte alergiou na niektoré zložky prípravku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnky stravy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak užívate lieky, poraďte sa pred začatím užívania doplnku so svojím lekárom. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. 

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO