loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Sleep and Dream - Peak Performance

Komplexná formula "all in one" pre podporu spánku s prírodnými ingredienciami.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do piatka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Opodstatnená receptúra obsahuje vysoko účinné substráty 5-HTP a melatonín ako hlavné účinné látky a 11 synergických substrátov, ktoré dotvárajú produkt pre dokonalý spánkový vzorec.

Intenzívny spánok má obrovský význam najmä pre športovcov, pretože počas spánku prebiehajú procesy fyzickej a psychickej regenerácie, ktoré významne ovplyvňujú výkonnosť a dosahovanie fyzických cieľov (vrátane budovania svalov).

Spánok je regeneračným faktorom číslo 1 pre ľudské telo a všetky procesy, ktoré v ňom prebiehajú, vrátane procesov, o ktoré sa snažíme pri budovaní svalov a odbúravaní tukov. Naopak to znamená: Tí, ktorí nedajú svojej nočnej spánkovej rutine náležitú prioritu, nikdy nebudú môcť ani len začať vyčerpávať svoj športový potenciál.

Sleep and Dream obsahuje spánkový hormón číslo 1 melatonín, ktorý riadi denný a nočný rytmus ľudského tela. Je dokázané, že príliš nízka hladina melatonínu vedie k poruchám spánku a bráni tak optimálnej regenerácii a opravným procesom vo svaloch. S príliš krátkym spánkom súvisí aj horšia rýchlosť metabolizmu v súvislosti so zvýšeným pocitom hladu a chute, ktorý nielenže spomalí požadovaný úbytok tuku, ale ho môže dokonca úplne zastaviť.

Ďalšou hlavnou zložkou produktu je 5-HTP (5-hydroxytryptofán), ktorý sa na rozdiel od svojho chemického prekurzora L-tryptofánu v tele takmer úplne premieňa na serotonín. Serotonín je neurotransmiter, ktorý na základe rôznych mechanizmov podporuje uvoľňovanie vlastného melatonínu v tele, a to súvisí so zlepšenou kvalitou spánku.

Produkt je doplnený aj o 11 vysoko účinných synergických substrátov vrátane prášku z koreňa valeriány lekárskej, extraktu z citrónového balzamu, extraktu z chmeľu a ďalších.

Valeriána lekárska je v tradičnej medicíne veľmi známa rastlina, pretože jej extrakt sa často používa na zmiernenie porúch spánku a nepokoja. O výťažku z chmeľu a citrónového balzamu je známe, že sa používajú v oblasti spánku a stresu.

Pridaný je aj theanín, ktorý je všeobecne považovaný za prírodný relaxant, ale aj za adaptogén.

Sleep and Dream obsahuje vitálny stopový prvok zinok. Príjem zinku okrem iného zaisťuje udržanie normálnej hladiny testosterónu, čo je tiež dôležité pre regeneračné procesy. Horčík prispieva k normálnej psychickej funkcii.

Pridaný je aj komplex vitamínov B, ktorý tiež podporuje normálne psychologické funkcie a prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému (vitamíny B6 a B12).

Výhody:

  1. Silná formula pre podporu spánku s melatonínom a 5-HTP
  2. Obsahuje známe rastlinné výťažky
  3. Vhodné na stres a upokojenie
  4. Obsahuje horčík a zinok
  5. Komplex vitamínov B
  6. Ideálny pred spaním
  7. GMO free
  8. Bez laktózy a lepku
  9. Bez aspartamu
  10. Vhodný pre vegánov

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne, zapite čo najväčším množstvom tekutiny, najlepšie pred spaním. Pri užívaní antidepresív je konzumáciu potrebné konzultovať s lekárom alebo terapeutom. Po užití produktu môže byť znížená schopnosť viesť vozidlá.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4 kaps.
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty: (120 kap.) v 4 kaps. v 1 kaps.
Niacín 16 mg 4 mg
Vitamín B6 1,4 mg 0,35 mg
Vitamín B12 2,5 µg 0,63 µg
Horčík 200 mg 50 mg
Zinok 5 mg 1,25 mg
Prášok z koreňa valeriány lekárskej 500 mg 125 mg
Extrakt z Melissy 500 mg 125 mg
Extrakt z chmeľu 250 mg 62 mg
Extrakt z griffonie 204 mg 51 mg
z toho 5-HTP 200 mg 50 mg
Výťažok z mučenky 200 mg 40 mg
L-theanín 200 mg 40 mg
Výťažok z levandule 150 mg 37 mg
Melatonín 1 mg 0,25 mg

Zloženie

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý), prášok z koreňa valeriány lekárskej, extrakt z citrónového balzamu (list), extrakt z chmeľu (ovocie), extrakt z griffónie (semená), extrakt z mučenky, L-theanín, extrakt z levandule (rastlina), protihrudkujúca látka: horečnaté mastné kyseliny (rastlinné), citrát zinočnatý, nikotínamid, melatonín, hydrochlorid pyridoxínu, kyanokobalamín.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú základné požiadavky na funkčnosť tohto produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Výrobca

Peak Performance Products S.A., 1. Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembursko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO