+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

SetriBol - Yamamoto

Hlavný obrázok SetriBol - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps.31.10 €10%27.99 €


Stručný popis

Antioxidant, chráni telo pred voľnými radikálmi.


Popis produktu

Setribol - Yamamoto

24/7 sú voľné radikály odhodlané útočiť na naše telo na bunkovej úrovni. Vedci zistili, že ochrana proti týmto radikálom má vplyv na zdravie a pohodu, vrátane zdravia našich tkanív a orgánov. Má tiež vplyv na starnutie. Tým, že bojujeme proti poškodeniu voľnými radikálmi, veríme, že môžeme dlhšie a zdravšie žiť.

Jedenie, cvičenie a dokonca dýchanie vedie k tvorbe voľných radikálov. Tieto nevyvážené molekuly napadajú vaše telo na bunkovej úrovni tým, že kradnú ďalšie molekuly elektrónov a spúšťajú reťazovú reakciu. Táto neustála bariéra ovplyvňuje celkové zdravie so zvyšujúcim sa vekom. Setria® vám poskytne silný antioxidačný depozit, ktorý sa viaže na voľné radikály, čím zabraňuje spusteniu chaosu v celom tele.

Taktiež pomáha eliminovať toxíny - Glutatión podporuje funkciu pečene, obličiek, gastrointestinálneho traktu a čreva, vrátane hlavných ciest na detoxikáciu tela. Glutatión je známy ako „hlavný antioxidant“. Neutralizuje samotné voľné radikály, a má tiež schopnosť reaktivovať ďalšie antioxidanty, ako sú vitamíny C a E, ktoré neutralizujú voľné radikály a stávajú sa nestabilnými radikálmi. Glutatión pomáha recyklovať tieto nestabilné molekuly, vrátiť ich späť do aktívneho používania a rozšíriť ich schopnosť neutralizovať oxidanty.

Glutatión pomáha 2 hlavnými spôsobmi:

  1. Pomáha odstraňovať toxíny, prehltnuté chemikálie a potenciálne karcinogény, ktoré telo už absorbovalo
  2. Zachytáva a neutralizuje toxíny v gastrointestinálnom trakte predtým, ako sú absorbované

Získajte konkurenčnú výhodu so Setria® Nový výskum s pomocou „Strongmanov“ naznačuje, že glutatión Setria® môže podporovať produkciu NO v kombinácii s L-citrulínom. Setria® môže pomôcť udržať hladiny NO, ktoré by mohli znížiť únavu a rýchlosť zotavenia.

Výhody:

  1. Silný antioxidant
  2. S registrovanou zložkou Setria®

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne, zapite vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
L-glutatión redukovaný (Setria®) 250 mg

Zloženie

 L-glutatión redukovaný (Setria®), kapsula (želatína), plnivo (mikrokryštalická celulóza), činidlá proti spekaniu (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), farbivo (oxid titaničitý).


Informácie pre alergikov

Neobsahuje alergény.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky