loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Rhodiola Rosea - 6PAK Nutrition

Rhodiola rosea je jeden z najlepších rastlinných adaptogénov. Je bohatým zdrojom mnohých prírodných aktívnych látok, ktorým vďačí za svoje jedinečné vlastnosti. Pravidelný príjem doplnku výživy pomáha posilňovať organizmus a prispôsobovať ho fungovaniu v podmienkach zvýšeného stresu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Pomáha znižovať negatívne účinky stresu, čo sa prejaví zlepšením pohody a nálady. Produkt je dostupný v ľahko prehltnuteľných tabletách, ktoré vám v prípade potreby umožnia upraviť dávky podľa vašich potrieb. 

Pravidelný príjem Rhodiola rosea prináša veľa výhod, okrem iného zvyšuje vytrvalosť tela a podporuje správne fungovanie nervového systému. Perfektný doplnok v období náročneho tréningu, pretože pomáha znižovať negatívne účinky fyzického a psychického stresu. Z týchto dôvodov sa odporúča tak aktívnym ľuďom, ako aj všetkým, ktorí bojujú s permanentným stresom. Pozitívne vplýva na správne fungovanie obehového systému.

Svet je plný stresu súvisiaceho s každodenným fungovaním vrátane tlaku na neustále zlepšovanie. To všetko sa premieta do častých porúch vnútornej emočnej rovnováhy, o ktoré by sa však malo starať skôr, ako to vyústi do vážnejších ťažkostí. Látky obsiahnuté v Rhodiola rosea pomáhajú znižovať negatívne účinky dlhodobého stresu, čo zase znamená výrazné posilnenie tela. Vďaka Rhodiola rosea nielen znížite negatívne účinky stresu, ale tiež zlepšíte svoj intelektuálny výkon.

Výhody:

  1. Adaptácia organizmu na stres
  2. Lepšie zvádanie psychicky i fyzicky náročných situácií
  3. Balenie vystačí 12 mesiacov

Dávkovanie

Užívajte 1/4 tablety denne, zapite dostatočným množstvom vody. Tablety nehryzte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1/4 tbl.
Počet dávok v balení: (90 tbl.) 360
Extrakt z koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 125 mg
z toho rosavíny (1 %) 1,25 mg

Zloženie

Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (1 % salidrosidov)(rhodiola rosea), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO