loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Prostata (zlepšenie funkcie prostaty a močových ciest) - Yamamoto

Na báze serenoy plazivej, africkej slivky, lykopénu a selénu s cieľom zlepšiť fungovanie prostaty a močových ciest.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Benígna hypertrofia prostaty (BPH) je porucha charakterizovaná zväčšením prostaty, ktorá postihuje viac ako 50 % mužov vo veku 60 rokov, 70 % mužov vo veku 70 rokov a takmer 90 % mužov vo veku 90 rokov. Je charakterizovaná abnormálnym tlakom na močový mechúr a spôsobuje charakteristické poruchy močenia (ako je prerušovaný prietok, neúplné vyprázdnenie močového mechúra, citlivosť, časté močenie, kamene v močovom mechúre a infekcie močových ciest), ktorých príčiny ešte nie sú dobre pochopené.

  • Saw Palmetto alebo Serenoa repens je malá palma, pôvodom zo západnej Indie a atlantického pobrežia Severnej Ameriky. Domorodí Američania používali bobule ako potravu a ako liek na širokú škálu problémov súvisiacich s močovým systémom a reprodukčným systémom, ktorý sa teraz stal veľmi známym a používaným pri tomto type mužských problémov.
  • Africká slivka je rastlina afrického pôvodu bohatá na fytosteroly, mastné kyseliny a antioxidanty, ktorá sa osvedčuje ako účinný liek pri zápaloch prostaty typických v starobe.
  • Lykopén je karotenoid, od ktorého závisí červená farba paradajok, ružového grapefruitu, marhule a vodného melónu s antioxidačným a protizápalovým účinkom na rôzne časti tela, najmä na prostatu (kde sa zvykne hromadiť).
  • Selén je dôležitým stopovým prvkom pre funkčnosť mnohých enzýmov, ktoré sú nevyhnutné pre pôsobenie proti voľným radikálom, ktorých nedostatok má väčší význam pri vzniku rakoviny prostaty.

Výhody:

  1. Zlepšenie zdravia prostaty
  2. Iba 4 účinné zložky
  3. Balenie vystačí na 1 mesiac

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne, zapite pohárom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Extrakt zo serenoy plazivej 400 mg
z toho mastné kyseliny 180 mg
Extrakt z africkej slivky 150 mg
z toho fytosteroly 15 mg
Extrakt z paradajky 50 mg
z toho lykopén 5 mg
Selén 55 µg

Zloženie

Objemové činidlá (fosforečnan vápenatý, celulóza), extrakt zo serenoy plazivej (serenoa repens (W. Bartram) Small) 45 % mastných kyselín, rastlinná kapsula (leštiaca látka: hydroxypropylmetylcelulóza), africká slivka (prunus africana (Hook. f.) Kalman)  10 % fytosterolov, paradajkový extrakt (solanum lycopersicum L.) 10 % lykopén, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), seleničitan sodný.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Vyhnite sa vystaveniu zdrojom tepla a slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO