loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Peppermind - Swedish Supplements

Doplnok nielen pre športovcov. Pozitívne účinky Peppermind ocenia aj študenti a ľudia, ktorí potrebujú krátkodobo zlepšiť sústredenie a dodať energiu.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Peppermind je určený na zvýšenie kognitívneho výkonu, zlepšenie koncentrácie a poskytnutie energie. Doplnok je vhodný pre situácie, kedy je potrebná mimoriadna ostrosť a sústredenie, ako príklady môžu slúžiť dlhé tréningy, či štúdium. Pepperamind je starostlivo vypracovaná receptúra, ktorá obsahuje najlepšie vedecky zdôvodnené ingrediencie pre jasnosť a energiu mentálneho zamerania.

Gotu kola je v ájurvédskej medicíne veľmi dobre známy. Zlepšuje nielen kognitívne schopnosti, ale aj pamäť.

Teobromín je látka, ktorú spolu s ďalšími môžeme nájsť v čokoláde, ale možno ju nájsť aj v čaji a iných rastlinných výrobkoch. Teobromín je v kompozícii podobný kofeínu, ale je miernejším stimulantom.

Synefrín je centrálny stimulant, ktorý tlmí chuť do jedla a stimuluje.

L-teanín je aminokyselina nachádzajúca sa v zelenom čaji. Teanín môže preniknúť cez hematoencefalickú bariéru a aktivovať takzvané alfa vlny, ktoré dávajú uvoľnený pocit. Čím viac alfa vĺn, tým pokojnejší, kľudnejší a uvoľnenejší sa stanete, pričom budete ostražití a sústredený.

Cholín bitartrát je vo vode rozpustná látka podobná vitamínu B, je priamym prekurzorom acetylcholínu, ktorý je jednou zo signálnych látok, ktoré zabezpečujú tvorbu pamäte, ako aj ďalšie kognitívne procesy. Cholín bitartrát sa viaže na chemickú soľ, ktorá ovplyvňuje bunkové membrány a robí ich silnejšími a polopriepustnými. To umožňuje, aby kvapaliny alebo plyny ľahšie prechádzali cez bunkovú membránu. Výsledkom je zlepšený metabolizmus v bunkách a tele všeobecne. Predpokladá sa, že cholín prispieva k zlepšeniu funkcie mozgu a pomáha zlepšovať koncentráciu. Pomáha pri tvorbe neurotransmiterov, ako je acetylcholín, a zlepšuje pamäť. Normálne dávky ako doplnku sú 500-2 000 mg

Fosfatidyl serín je dôležitý pre adekvátnu funkciu mozgu, ako je pamäť, bdelosť a zlepšená funkcia mozgu. Zdá sa, že fosfatidyl serín zvyšuje hladiny neurotransmitera acetylcholínu, čo pomáha zlepšovať celkovú kognitívnu funkciu a pamäť. Prispieva k metabolizmu mozgu, ktorý je potrebný na udržanie rovnováhy sodíka a draslíka, a pomáha regulovať tvorbu stresového hormónu. Fosfatidyl serín sa používa napr. v prípade zhoršenej pamäti, problémov s koncentráciou a vo všeobecnosti zníženej mentálnej kapacity. Normálne dávky ako doplnku sú 100-300 mg.

Výhody:

  1. Poskytuje lepšiu koncentráciu
  2. Zvyšuje energetickú úroveň aj pri fyzicky náročných činnostiach
  3. Podporuje zlepšenie pamäti

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred tréningom alebo v prípade potreby maximálneho sústredenia a energie. Neužívajte dlhšie ako 8 po sebe idúcich týždňov bez prestávky.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Cholín bitartrát 400 mg
Taurín 300 mg
Teobromín (extrakt zo semien kakaovníka) 200 mg
Fosfatidyl serín 120 mg
L-teanín 100 mg
Glukuronolaktón 100 mg
Gotu Kola (Pupočník ázijský) 50 mg
Synefrín hydrochlorid 40 mg
Vitamín B6 10 mg
Piperín 5 mg
Vitamín B12 500 µg
Kyselina listová 400 µg

Zloženie

Cholín bitartrát, taurín, teobromín (extrakt zo semien kakaovníka), fosfatidyl serín, teanín (camellia sinensis/čajovník čínsky), glukuronolaktón, gotu kola (centella asiatica/pupočník ázijský), synefrín hydrochlorid, vitamín B6 (pyridoxín), extrakt z čierneho pepra (piper nigrum/piepor čierny), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina listová), obal kapsule (hovädzia želatína, farbivo oxid titaničitý, protihrudkujúce látky steran horečnatý a oxid kremičitý).

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO