loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Optigen (lepšia koncentráciá a schopnosť učiť sa) - Yamamoto

Optigen je výživový doplnok s obsahom citikolínu v patentovanej forme Cognizin pochádzajúcej z dielne poprednej japonskej farmaceutickej spoločnosti Kyowa Bio.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Optigen obsahuje Cognizin®, ktorý má pozitívny vplyv na mozog, kde môže zvýšiť kapacitu pamäti a to v krátkodobom i dlhodobom horizonte, zlepšiť motorické schopnosti a kognitívne funkcie, zvýšiť mieru koncentrácie a kapacity učiť sa. 

Citikolín je prírodná látka nachádzajúca sa v bunkách nášho tela. Je to východisková látka, z ktorej vzniká jeden z najdôležitejších neurotransmiterov v mozgu, acetylcholín, ktorý sa zapája do pravidelných prenosov medzi neurónmi v mozgu. Podieľa sa na procese myslenia a zvyšuje fyziologické funkcie pamäti.

Môžeme ho definovať ako špeciálnu molekulu, ktorá má psychostimulačnú funkciu a tiež funkciu nootropickú, t.j. pozitívne pôsobí na koncentráciu, kognitívne schopnosti. Zlepšuje napr. učenie sa, pamäť, motiváciu i kreativitu jednotlivca. Tiež podporuje produkciu neurotransmiterov.

Všetky tieto dôležité blahodarné účinky ho okamžite začlenili medzi najzaujímavejšie novinky na poli účinných výživových doplnkov najnovšej generácie, ktoré vám môžu bezpečne pomôcť v rôznych oblastiach, čo je dlhodobým záujmom a predmetom výskumu spoločnosti Yamamoto Research.

Taktiež citikolín zvyšuje hladiny dopamínu a norepinefrínu, dvoch neurotransmiterov spojených s reguláciou nálady a pamäti. Dopamín pomáha kontrolovať náladu i pohyb, napomáha k pocitom šťastia a radosti, ale je tiež nevyhnutný pre uchovávanie nových spomienok a nadobúdanie nových skúseností. Noradrenalín pomáha regulovať tzv. hormóny „bež alebo bojuj“, ktorých produkcia sa spúšťa v nadobličkách v momentoch extrémneho fyzického a psychického stresu. Typickým príkladom je čas intenzívneho štúdia alebo namáhavej práce. Užívanie citikolínu vo forme výživových doplnkov môže účinne podporovať proces konsolidácie pamäte, kedy sa krátkodobé spomienky upravujú do podoby na dlhodobé „uskladnenie“, a tiež prispieva k zlepšovaniu pozornosti a zvyšuje schopnosť koncentrovať sa.

Výhody:

  1. Obsahuje patentovanú látku Cognizin®
  2. Podporuje zvyšovanie kapacity pamäte
  3. Pozitívne pôsobí na koncentráciu a schopnosť učiť sa

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsuly denne, najlepšie po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1-2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15-30
Citikolín (Cognizin®) 500 mg

Zloženie

Citikolín (Cognizin®), kapsula (želatína, farbivo (oxid titaničitý)), činidlá proti spekaniu (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO