loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nitro Virus - Czech Virus

Doplnok s obsahom nitrátov získaných z prírodných zdrojov, ktoré zlepšujú prekrvenie a napumpovanie, a tiež aj výdrž.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do piatka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Nitro Virus je horúca novinka z dielne Czech Virus. V Českej republike je Czech Virus stále jediná značka, ktorá pracuje s repnými nitrátmi. Unikátna je tiež ich štandardizácia. Doteraz bolo bežné u kvalitných extraktov nájsť štandardizáciu na 1,5 až 2 % nitrátov. Nitro Virus obsahuje extrakt z červenej repy s 10 % obsahom nitrátov. V 1 kapsule nájdete 500 mg extraktu z červenej repy, teda 50 mg čistých nitrátov, ktoré majú vplyv na svalové napumpovanie i výdrž.

Nitráty sú súčasťou zelenej listovej zeleniny a patria medzi látky, ktoré zlepšujú prekrvenie a rozširujú cievy. Najlepším zdrojom týchto nitrátov je červená repa. Suplementácia nitrátmi (z kapsule alebo šťavy z repy) podľa niekoľkých štúdií zvyšuje svalovú výdrž a znižuje únavu. Nitro Virus teda neslúži len pre napumpovanie vašich svalov, ale aj zlepšenie výdrže a oddialenie únavy.

Nitráty je možné získať ako z prírodných zdrojov (napr. repa), tak aj synteticky. Prírodné nitráty z červenej repy však nemajú žiadnu toxicitu ani iné riziko. Naopak ponúkajú veľké množstvo benefitov, či už ide o športové výkony alebo o zdravie. Zo štúdií vyplýva, že majú schopnosť silne regulovať prietok krvi a vazodilatáciu prostredníctvom ich metabolitu oxidu dusnatého. Pokiaľ ide o kardiovaskulárne zdravie, zdá sa, že znižujú krvný tlak v prípadoch, keď je krvný tlak zvýšený. Nitráty môžu vyvolávať tiež endoteliálne ochranné účinky a sú považované za spojnicu medzi príjmom zeleniny a kardiovaskulárnym zdravím.

Výhody:

  1. Až 50 mg čistých nitrátov v každej kapsule
  2. Prírodne získané nitráty
  3. Podporuje prekrvenie, výdrž a oddiaľuje únavu

Dávkovanie

Základná dávka: 1 kapsula

Pokročilí: 4 kapsuly

Hardcore: 8 kapsúl

Kapsule užívajte 30 minút pred fyzickou aktivitou a zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte ústnu vodu (napr. Listerine), ktorá zabíja dobré baktérie v ústach a veľmi negatívne ovplyvňuje účinok nitrátov!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (200 kaps.) 200 dávok
Hodnoty: v 1 kaps. v 4 kaps. v 8 kaps.
Červená repa (extrakt) 500 mg 2 000 mg 4 000 mg
z toho nitráty 50 mg 200 mg 400 mg

Zloženie

Červená repa (beta vulgaris, extrakt, štandardizované na obsah 10 % nitrátov), rastlinný stearan horečnatý, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 200 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO