loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

NeuroSURGE (super kombinácia účinných adaptogénov) - Yamamoto

Vďaka obsahu fytoextraktov s vysokou adaptogénovou schopnosťou, ktorá zlepšuje reakciu nášho tela na stres, podporuje lepšie zotavenie a pôsobí proti silnej únave.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Termín „adaptogén“ zaviedol v roku 1975 švédsky rastlinný inštitút po výskume vykonanom na Rozchodnici ružovej (Rhodiola rosea), ktorý mal za cieľ vysvetliť vplyv tohto veľmi zaujímavého fytoextraktu proti stresu.

Rhodiola rosea

 • Korene Rhodioly majú nesmierne adaptogénne účinky a vo všeobecnosti podporujú učenie a pamäťové schopnosti, o ktorých vedela už sibírska ľudová medicína.
 • Táto rastlina má vplyv aj na chudnutie, a to vďaka stimulácii niektorých lipáz, čím dochádza k uvoľňovaniu tukov z tkanív, ich premene na hnedý tuk, ktorý sa dá ľahko syntetizovať na výrobu energie.
 • Okrem toho môže Rhodiola zvýšiť hladinu serotonínu v centrálnom nervovom systéme o približne 30 %, takže okrem pozitívneho účinku na celkovú náladu človeka aj výrazne znižuje úroveň a pocit hladu počas úzkostných stavov.

Ashwagandha

 • Je to bylinný liek, ktorý si nedávno získal veľkú pozornosť. Pochádza z ayurvédskej medicíny, ktorá ho používa už tisícky rokov ako tonikum pri rôznych druhoch liečby, ktoré sú dnes už potvrdené aj klinicky, t.j. odbornými vedeckými štúdiami.
 • Má protistresové, protizápalové, imunomodulačné a antioxidačné vlastnosti. Na základe adaptogénnych vlastností sa javí, že tlmí stresom podráždené dopamínové receptory. Bol vedecky dokázaný pokles hladiny kortizolu v krvi po užití tohto bylinného lieku.

Astragalus

 • Predstavuje jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov na posilnenie obranyschopnosti imunitného systému. Využíva sa na prevenciu pri infekčných ochoreniach ako nachladnutie alebo chrípka.
 • Astragalus má tiež adaptogénne vlastnosti. To znamená, že nám umožňuje dobre reagovať a prispôsobiť sa stresu, znižuje spotrebu kyslíka v mitochondriách a zvyšuje rast buniek, metabolizmus a dlhovekosť.
 • Ďalším známym účinkom je tlmenie nežiadúcich menštruačných a menopauzálnych sprievodných príznakov. Má pozitívny vplyv na pohyblivosť spermií a zvyšuje tak šance na počatie.

Schizandra

 • Rastlina známa už od staroveku vďaka svojim upokojujúcim a afrodiziakálnym účinkom. Dnes je stále viac známa svojou mimoriadnou adaptogénnou schopnosťou a schopnosťou zmierniť príznaky fyzickej a duševnej únavy.
 • Taktiež v športe môže pomôcť čeliť často riziku pretrénovania. Športovci musia udržať vysokú úroveň svojich psycho-fyzických výkonov, a to aj v podmienkach vysokého stresu, tak typického pre konkurenčný boj. To je dôvod, prečo Schizandra, Ashwagandha a Rhodiola pôsobia synergicky, aby pôsobili proti stresujúcim látkam, ktoré negatívne ovplyvňujú myseľ športovca, čím výrazne zlepšujú jeho náladu a pridávajú viac podnetov na zlepšenie reflexov a koncentrácie.

Vitamín C

 • Všeobecne známy svojou schopnosťou „predchádzať“ prechladnutiu. V skutočnosti je potvrdené, že užívanie vitamínu C nemôže znížiť frekvenciu prechladnutia u zdravého obyvateľstva. Skôr sa predpokladá, že jeho užívaním je možné skrátiť dobu trvania ochorenia.Avšak športovci vystavení vysokému fyzickému vypätiu a stresu (napríklad tí, ktorí dlhodobo trénujú, alebo absolvujú veľmi intenzívne tréningové režimy), dokážu užívaním vitamínu C znížiť pravdepodobnosť prechladnutia až o polovicu.
 • Úlohou vitamínu C v tele je vykonávať ako antioxidačné, tak i prooxidačné funkcie, v závislosti na telesných potrebách toho ktorého organizmu. Vitamín C sa vhodne doplňuje s Rodiolou, Ashwagandhou i Schizandrou. Reguluje množstvo kortizolu prítomného v krvi, ale iba po fyzickom cvičení (nie v pokoji), takže to určite prispieva k zdraviu športovca.

Výhody: 

 1. Napomáha kvalitnému zotaveniu
 2. Kombinácia viacerých adaptogénov pôsobiacich synergicky
 3. Doplnené o vitamín C
 4. Mesačné balenie

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne, zapite vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Ashwagandha extrakt 500 mg
z toho withanolidy 25 mg
Vitamín C 500 mg
Astragalus extrakt 300 mg
z toho polysacharidy 210 mg
Rhodiola extrakt 300 mg
z toho rosavín 9 mg
Schizandra extrakt 200 mg

Zloženie

Vitamín C (kyselina l-askorbová), ashwagandha KSM-66 suchý extrakt (withania somnifera (l.) dunal, koreň) 5 % withanolidy, kapsula (želatína), astragalus suchý extrakt (astragalus membranaceus moench, koreň) 70 % polysacharidy, rhodiola suchý extrakt (sedum roseum (l.) scop., koreň) 3 % rosavín, schizandra suchý extrakt (schisandra chinensis (turcz.) baill., ovocie), plnidlo celulóza, činidlá proti spekaniu oxid kremičitý a horečnaté soli mastných kyselín.

Informácie pre alergikov

Neobsahuje alergény.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako 3 roky. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO