+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

NA-R-ALA - Amix

Hlavný obrázok NA-R-ALA - Amix
 

Cenník

BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps.19.86 €30%13.90 €Vypredané


Stručný popis

NA-R-ALA od firmy Amix je čisto prírodná R-alfa lipoová kyselina - účinný antioxidant.


Popis produktu

NA-R-ALA ako R-alfa lipoová kyselina je aktívny izomér lipoovej kyseliny, ktorý je ľahko syntetizovateľný a metabolizuje v ľudskom tele. Alfa lipoová kyselina je všeobecne známa ako univerzálny antioxidant vďaka svojej rozpustnosti ako vo vode tak aj v tukoch. Navyše má schopnosť bojovať proti voľným radikálom.

NA-R-ALA je jeden z najsilnejších antioxidantov v prírode (chráni mitochondriálne bunky pred okolitým agresívnym vplyvom. Je absolútne rozpustná a stabilná vo vode a 100 % priepustná cez bunkovú membránu.

Má vyššiu využiteľnosť v organizme než bežná alfa-lipoová kyselina (až o 60 %), vyššiu stabilitu počas trávenia (R-alfa-lipoová kyselina má podľa posledných výskumov vyššia stablitu v kyslom prostredí žalúdka teda sa nedegraduje). Podporuje udržiavanie správnej hladiny krvného cukru pôsobením na inzulín.


Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu raz alebo dvakrát denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: 60
R-alfa-lipoová kyselina (zo 125 mg Na-R-ALA/sodnej soli R-alfa-lipoovej kyseliny) 100 mg

Zloženie

Protihrudkujúca látka (mikrokryštalická celulóza), sodná soľ R-alfa-lipoovej kyseliny, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo (oxid titaničitý)), stearát horečnatý, oxid kremičitý.


Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, mäkkýšov, orieškov a arašidov.


Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky